Яку чашу вибрати для кальяну?

Яку чашу вибрати для кальяну?

Не секрет, що багато людей курять кальян. І, природно, всі вони використовують чаші, як же без них? Виробники кальяну аксесуарів, звичайно ж, не дрімають і продовжують нарощувати обсяги виробництва вже відомих чаш. Але вони також придумують і нові різновиди. Загалом то, навіть ми іноді плутаємося в величезному асортименті чиліма для кальяну.
Давайте трохи поговоримо про те, які бувають вибрати, і як краще вибирати підходящу чашку.

Які чаші взагалі бувають.

Хочу відразу внести ясність — у всьому асортименті чаш немає особливо великої різниці, також як і немає ідеальної чаші, яка б підходила всім. Успіх Вашого куріння, в основному, залежить від умінь і навичок при підготовці кальяну.

Отже, як же нам розділити все це різноманітність зі зрозумілих категоріям.
По-перше, чашки для кальяну відрізняються по матеріали виготовлення. Це, мабуть, найголовніше. Можна виділити наступні матеріали:

Глина — найпростіший і природний матеріал. З упевненістю можу сказати, що більшість людей в світі курять з глиняних чашок. Чаші з глини робляться досить товстими через властивостей матеріалу, і, як на мене, виглядають досить красиво, як-то традиційно чи що. Глиняна, нічим не покрита, чашка добре вбирає сироп тютюну. Тому, логічно з однієї чашки курити тільки один смак тютюну.  Якісну чашу для кальяну можете придбати здесь на сайті amyshop.com.ua.
Приклад глиняній чаші — Чашка для кальяну Арабська

Кераміка — це, по суті, та ж глина, тільки спосіб обробки інший, стіни не такі товсті. Зазвичай такі чаші покриті спеціальною глазур’ю. Завдяки цьому покриттю чашку легко мити. Також вона не вбирає абсолютно ніякі смаки і запахи.

Приклад керамічної чаші — Чашка для кальяну MYA зовнішня
Силікон. Так, цей штучний матеріал (замінник всього на світі) дістався і до цього місця. Багато хто побоюється і не сприймають такі чаші, хоч в них і використовується якісний силікон, яка не плавиться. У них є ряд плюсів: вони легкі, не б’ються, легко миються. Від себе можу сказати, що вся команда нашого магазину Smog-device курить кальян з силіконових чашок. Також ми завжди використовуємо калауд.
Приклад силіконової чаші — Чашка силіконова Samsaris

По-друге, чаші відрізняються за формою:
Класика. Це найзвичніша будь-якому оці форма. Звичайна чаша з дірочками всередині. Як це не дивно, але у класики є один великий мінус, який був і буде завжди. Через дірочки сироп від тютюну потрапляє в шахту. Плюс до всього, ми сильно залежимо від діаметра дірочок. Частинки тютюну провалюються в широкі дірочки, а вузькі погіршують тягу.

Приклад класичної чаші — Чашка для кальяну MYA внутрішня
Фанел. (Funnel або phunnel). В цьому випадку в чашці всього одна дірка і вона знаходиться на опуклості в середині, а тютюн кладеться навколо неї. При її використанні тяга завжди легка, дірочки не забиває, а сироп не влучає у шахту. Загалом, одні плюси.
Приклад чаші Фанел — Чашка для кальяну Phunnel
По-третє, є відмінності за розміром.

Не бачу сенсу багато писати про цю особливість. Є маленькі, середні і великі чашки. Звичайному курцеві є сенс взяти середню, так як вона майже універсальна.

Мала чаша потрібна для куріння міцного тютюну, щоб зменшити дозу нікотину. Поняття не маю, для чого потрібна велика і широка чашка, так як до того як нижні шари тютюну починають давати смак, верхні вже починають гірчити. (Особиста думка автора статті).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *