Оренда сервера VPS або VDS

Оренда сервера VPS або VDS — це далекоглядне і адекватне рішення? Всі, хто не перший день в Сайтобудування знають, що відвідувачі вкрай не люблять чекати. І коли основна маса ресурсів витрачається на якісний контент, сервіс або продукт — дуже неприємно, якщо трафік дуже погано конвертується через якийсь «дрібниці». Наприклад, через те, що не подбали про швидке і дешеве віртуальному web сервері.

Якщо зараз Ваш хостинг неідеально працює, цілком ймовірно, що після переходу на віртуальний сервер — чистий прибуток зросте. Оскільки менше число людей, що прийшли на Ваш інтернет-ресурс, будуть йти до конкурентів. Звичайно, на час завантаження сайту впливає маса чинників, це і використовувана CMS, і великий «вага» контенту на сторінці і ще 1000 інших речей.

Пропонована нами оренда віртуального сервера в Європі це не тільки надшвидкі SSD накопичувачі (SSD для сервера працюють майже в 60 (!) Разів швидше за звичайні HDD, між іншим), але також і інше найактуальніше апаратне і програмне забезпечення, досвідчені фахівці і ніяких «енікейщіков «не пускаємо на гарматний постріл, оптимізована система в цілому. А також оперативна служба підтримки для усунення нетривіальних перешкод в роботі.

Наші послуги для тих, хто знає, що сьогодні не просто реально, а потрібно купувати дешевий VPS хостинг, який буде повнофункціональним, швидким, надійним і забезпечує конфіденційність. Крім того, ми за свободу в інтернеті, без забобонів і лицемірства. Поважаємо вибір кожного, тематика розвивається сайту — це особиста справа вебмастера.

Наші ВПС сервера розташовані в Нідерландах, тому можете бути спокійні за збереження і захищеність від будь-яких нападок, як незаконних (шкідливе ПЗ, зломи, DDoS атаки), так і законних. У Нідерландах лояльно ставляться до смаків і потреб кожної людини і це реально захищено законом. Тому блокування ресурсу виключені, Ваш сайт на кращому ВДС хостингу буде довго і справно працювати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *