Бойлер электрический

В наші дні гаряче водопостачання в житло — це необхідність, а не розкіш. Перед багатьма власниками житла стоїть завдання — як вибрати найбільш економічний і зручний водонагрівач з величезної кількості ринкових пропозицій.

Щоб провести гаряче водопостачання в приватному будинку, більшість господарів домоволодінь вибирають електричний або газовий водонагрівач.

Електричні водонагрівачі.

Якщо вибір зроблено на користь бойлер электрический, то потрібно знати наступний факт: всі агрегати мають необхідний мінімум обладнання, навіть недорогі електричні водонагрівачі. Водонагрівальні пристрої за вищою ціною просто забезпечені додатковим сервісом і кращої теплової захистом. Але і ті, і інші, чудово справляються зі своїм основним завданням — нагріванням води.

Електричні бойлери — один з популярних видів водонагрівачів. Бойлери є найпростішими в установці і найдешевшими за ціною. Скрізь, де є електрика, можна встановити електричний бойлер для забезпечення водонагріву. Але, слід знати, що в експлуатації накопичувальні агрегати недешеві. Вони вимагають більшу кількість електроенергії, ніж проточні водонагрівачі, наприклад. Так як в накопичувальних водонагрівачах нагрів води відбувається ще до її включення.

Потужність електробойлерів зазвичай 1,2-2,4 кВт. Однофазна мережа прекрасно для них підходить, і відсутні будь-які особливі вимоги до електропроводки. Серед електричних бойлерів зустрічаються моделі, обсяг яких становить 100-500 л. У деяких з них є режим прискореного нагрівання, для якого потрібно потужність до 6 кВт. Установку електричних накопичувальних бойлерів можна проводити самостійно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *