Рефрижераторні контейнери

Рефрижераторні контейнери необхідні для тривалого зберігання продуктів. Температурний діапазон всередині сховища коливається в межах від +25 до -25 ° С. Контейнер герметичний, якісно ізольований, втрата холоду, тепла мінімальна.

Для рефрижератора довжиною 40 футів споживана за годину роботи на максимальній потужності енергія складе близько 5 кВт. Приблизна хладопроізводітельность — 4000 ккал на годину, теплопродуктивність — 5000 ккал на годину. Рефрижератор работает від мережі з напругою 220-240 В і 380-400 В.

Підтримка заданої температури проводиться за рахунок роботи термостата з мікропроцесорами. Корпус рефрижераторные контейнеры виготовлений з алюмінію, ізольований пінопластом, має високі ізотермічні показники — тепловіддача не більше 35 ккал / ° С * год. Морозильна установка вимагає постійного підключення до стаціонарної електромережі або дизельного генератора.

Компанія «Балтійський термінал» надає на умовах тимчасового користування 20-, 40-, 45-футові рефконтейнери. Продаж, оренда здійснюються на умовах взаємовигідного договору з наданням гарантії.

У нас Ви можете придбати рефконтейнери наступних типів:

20 футові рефконтейнери,
40 футові рефконтейнери,
45 футові рефконтейнери.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *