Иглорефлексотерапия

Голкорефлексотерапія (акупунктура) вже давно зарекомендувала себе як ефективний метод при лікуванні багатьох захворювань, особливо на ранніх стадіях. Це дозволяє уникнути прийому важких лікарських препаратів, які калічать організм. На більш пізніх стадіях захворювань від голкорефлексотерапії не варто відмовлятися, а потрібно просто грамотно поєднувати її з прийомом ліків.

Багато, хто вирішують спробувати цей метод http://licsp.ru/specialization/gynecology/ при лікуванні своїх захворювань повинні знати, що як і будь-який медичний метод голкотерапія має свої протипоказання і ускладнення, які можуть виникнути під час і після проведення процедури.

Протипоказання
Сеанси акупунктури категорично заборонені вагітним, особливо в області живота. Це може викликати передчасні пологи.
Процедуру голковколювання не варто проводити на повний або на порожній шлунок. В ідеалі голковколювання слід проводити через 2-3 години після прийому їжі.
Строго заборонено проводити голковколювання на голові немовлятам, поки у дитини не заростають джерельця.
Заборонено водити голки в кровоносні судини.
Заборонено проводити процедуру, якщо людина тільки що переніс захворювання, сильно ослаблений або втомився.
ускладнення
При проведенні процедури і після її завершення можуть виникнути такі ускладнення:

Перелом голки. Це найбільш небезпечне ускладнення, яке може виникнути під час процедури. В даному випадку витягувати частина голки потрібно тільки допомоги хірурга. Така проблема може виникнути через неправильне поводження з голкою, невірного вибору її розмірів або просто через низьку якість матеріалу з якого зроблена голка.
Застрявання голки. Іноді голка може просто застрягти в тілі. Це відбувається в основному через те, що м’язи можуть стиснутися навколо точки або в разі якщо голка потрапила в кістку.
У разі якщо голка пошкоджує великий кровоносну судину, на тілі може з’явитися синець.
Непритомність. Іноді люди, які мають страх перед самою процедурою або просто відчувають сильну втому можуть впасти в непритомний стан.
Після процедури можливий дискомфорт в деяких ділянках тіла. Це може бути викликано дуже посиленими маніпуляціями під час самої процедури.
Під час процедури існує ймовірність занесення інфекцій, в разі якщо інструмент і голки були нестерильних.
Для того, щоб уникнути всіх цих ускладнень необхідно вибрати лікаря-голкорефлексотерапевт, знає все біологічно активні точки і вміє інструменти і голки, а також оглядає їх перед проведенням процедури на виявлення різних дефектів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *