Кабельні лотки сходового типу
Кабельрост (або сходовий лоток) від ОБО Беттерманн — виріб, за допомогою якого здійснюється спорудження утримує систем різної конфігурації та призначення. Такі елементи можуть використовуватися при прокладці безлічі типів комунікацій:

Мережі електропостачання.
Слабкострумні.
Кабельні лінії та ін.
Такі елементи можуть використовуватися при спорудженні кабельних трас на різних об’єктах. Вони підходять для застосування в житловому і офісному будівництві, для потреб промислових підприємств, складських комплексів, елементів телекомунікаційних систем та ін.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ кабельрости (сходових ЛОТКІВ)
Лотки сходового типу складаються з двох бічних профілів і з’єднують їх перекладин (крок, в залежності від модифікації вироби, може бути різним). В результаті цього виходить конструкція, схожа на сходи, звідки і виникло їх назва.

Завдяки такій конструкції забезпечуються наступні особливості лотків сходових кабельних:

Відносно невелика вага в поєднанні з досить високою несучою здатністю. Досягається це, в тому числі і за рахунок перфорації бічних профілів, що дозволяє значно збільшити жорсткість конструкції.
Можливість прокладки великої кількості кабелів і простота доступу до них, у разі необхідності.
Хороша вентиляція прокладеного кабелю.
Великий термін експлуатації і відсутність необхідності в проведенні якогось складного обслуговування. Це забезпечується за рахунок використання при виробництві кабельних лотків сходового типу з оцинкованої сталі, стійкої до корозії, атмосферних і іншим впливам. Компанія ОБО Беттерманн при виробництві літаків сходових використовує 2 технології цинкування виробів:
конвеєрним методом, або гарячим зануренням.
Можливість застосування без будь-яких обмежень як всередині приміщень, так і поза ними.
лотки кабельные можуть прокладатися як в горизонтальному, так і у вертикальному напрямку. Якщо використовується сходовий лоток вертикальний, то така конструкція називається кабельрости. При монтажі кабельрост часто кріплять до будівельних або технологічних конструкцій.

Крім цього, конструкція кабельростів дозволяє домогтися надійної фіксації кабелів (проводів), що прокладаються в них. Це забезпечується за рахунок їх кріплення за допомогою затискних скоб і інших елементів.

ВИДИ сходових ЛОТКІВ ТА ЇХ ВИБІР
Компанія ОБО Беттерманн випускає лотки сходового типу різної конфігурації. В каталозі виробника представлені варіанти з наступними значеннями висоти бічних стінок:

45 мм. Підходять для прокладки невеликої кількості кабелів. Це найлегші конструкції, вироблені ОБО Беттерманн.
60 мм. Це кабеленесучі конструкції для помірних і високих кабельних навантажень.
110 мм. Найбільш міцні конструкції, які застосовуються для прокладки великої кількості проводів або важких кабелів.
Крім цього, лоток сходовий класифікується і за типом використовуваних перекладин. Компанія ОБО Беттерманн виробляє лотки сходові кабельні з поперечиною типу NS (нормальна, з шліцом шириною 12 мм) і VS (посилена, ширина шліца якої становить 16 мм).

При виборі цих елементів для спорудження утримує систем слід звертати увагу на особливості будови об’єкта і місць проходження кабельної траси, зокрема. Для обходу всіляких перешкод вам знадобляться наступні елементи від ОБО Беттерманн:

Кутові секції.
Т-образні секції лотка сходового.
Хрестоподібні секції.
Вертикальні регульовані кути для з’єднання елементів різної висоти або розташованих в різних площинах.
Центральні та інші типи підвісів для монтажу елементів кабельної траси в різних умовах.
Щоб купити лоток сходовий потрібної конфігурації, звертайтеся до офіційних дистриб’юторів компанії ОБО Беттерманн у Вашому регіоні. Крім літаків кабельних сходових компанія виробляє також і широкий перелік кріпильних елементів і фасонних виробів, необхідних для монтажу кабельних трас.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here