Пластиковый септик

Ми втомилися переробляти брудну роботу за виробниками ротоформовочних виробів. Такі виробники заявляють, що товщина стінок до 15-20мм, однак, замовчують, що місцями буває і 2-3мм. Якщо до того ж додати, що в форми нерідко додають незрозуміло що, питання герметичності відразу сходить нанівець. Дірки в таких виробах неминучі.

Також слабким місцем ротоформовочних септиків є їх здатність утримувати тиск грунту, тому що в формах ребра виглядають красиво, але є швидше декоративним елементом. У такій пластиковый септик не можна засунути міцну перегородку, тому що отвір під горловину занадто маленьке, і тому в якості перегородок там використовуються дуже тонкі аркуші, які не дають ніякого посилення.

При виборі способу виробництва виробів, ми взяли за основу кораблебудування, в якому корпусу посилюються внутрішніми камерами, і ребрами жорсткості. У наших септиках проводиться посилення стінок як всередині, так і зовні. Використання листових матеріалів дає однорідну товщину по всій площі листа, технологія виробництва дозволяє уникнути «дірявих місць».

Міцність зварних швів становить 93%, при одноразовому проході екструзійної зварюванням. Ми проходимо кожен капітальний шов мінімум двічі, тим самим міцність зварювання в швах становить 132%, тобто в місцях з’єднання листів, міцність таких з’єднань перевищує міцність самих листів. Більш того, кожен виріб заповнюється водою і проходить тест на герметичність 48 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *