ШОУМЕН-конферансьє

Хто такий шоумен?

Звернувшись до шкільного курсу інгліш мови, відразу можна здогадатися, що означає іноземне слово: «шоу» — видовище, що захоплює дух, «мен» — людина. Шоумен — особа, здатна самостійно організувати цілу виставу, незвичайне, що запам’ятовується надовго.

Чим займається шоумен?

Більш-менш ясно, що творчі люди трудяться на благо публіки для пам’ятних емоцій. Оскільки справжніх діячів з даними амплуа можна перерахувати по пальцях (входжу в їх число), то цілком очевидним є той факт, що рівень роботи на порядок вище класичного тамади. Моя присутність на святі підвищує статус будь-якого заходу. Саша Барин — не просто ведучий, гарант успішного результату тотожності, усміхнених гостей, задоволеного замовника, статус якого виросте в їхніх очах.

Заняття — не конкурс або сценки, а стан душі відвідувачів. Шоумен на весілля не радує, він створює русло, по якому починає текти бурхлива річка позитиву. Мене запрошують спостерігати і диригувати станом гостей, веселитися вони будуть самі, адже запрошені на свято, в кінці кінців.

Як поводиться шоумен?
Скажу відразу, ніякого панібратства і розпивання алкоголю. Ця чорта не минається. Шоумен — ненав’язливий хамелеон, артист і гостинний господар «сцени». Я перетворююся на акомпаніатора багатоголосого хору, маестро.

Що стосується якостей, якими безсумнівно повинен володіти шоумен, окремо виділю:

 • магнетизм, оскільки його повинні слухати сотні незнайомих людей;
 • артистизм, безумовно;
  ерудиція обов’язково присутній в наборі якостей: відмінні знання різних областей
 • допоможуть «вирулити» з будь-якої делікатної ситуації з гідністю;
  слідування останнім трендам — жарти і сценарії повинні інтригувати людей вікового
 • діапазону 18-70;
 • харизма — без неї начитаність і такт тьмяніють.
  Хто такий конферансье, що робить?
  Конферансьє — людина, артист, що зв’язує різні номери концертної програми. Справжній конферансьє стає практично запорукою успіху будь-якого заходу, а його вміння заповнювати незручні паузи в перервах між номерами прирівнюється до мистецтва. Конферанс — синонім сміху, а дане визначення провело «юнацькі роки» в кабаре.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *