У чому полягає ринопластика

Ринопластика носа — найпопулярніша пластична операція в світі. Оперативне або ін’єкційне втручання дозволяє виправити недосконалості найвидатнішою (у всіх сенсах) частини особи, зробити риси тонкими і гармонійними, надати жінці впевненість в собі і своїй красі.

У пластики носа є безліч нюансів, в тому числі, вона вважається одним з найскладніших типів хірургічного втручання.

У статті розповідається про суть такого методу корекції дефектів зовнішності, показання та протипоказання, видах ринопластики, підготовчому, операційному і післяопераційному періодах, а також наводяться відгуки пацієнтів багатопрофільних і спеціалізованих клінік.

У чому полягає ринопластика
Ринопластика — це оперативний або ін’єкційний спосіб виправити деформації або недосконалості форми носа. Також до неї відносяться складні операції з повного відновлення носа.

Людський ніс — складний орган, який відповідає за безліч завдань: від дихання до правильного метаболізму.

Він має складну будову з носових і лобових кісток, великих, малих, бічних і додаткових хрящів, тому різні види ринопластики зачіпають всі частини органу.

За допомогою такого оперативного втручання роблять ніс пропорційним, більш прямим, тонким, з чітко вираженою переніссям, акуратними крилами і ніздрями, невеликим кінчиком.

Якісно виконана ринопластика візуально перетворює людину, робить його риси обличчя гармоничней, тонше, аристократичність. Виправляються проблеми і естетичного, і медичного характеру, що можна побачити на фото «до і після» в Інтернеті.

ринопластика дівчата один навпроти одного з пунктиром на носі

Проводити ринопластику можуть тільки кваліфіковані лікарі — пластичні хірурги з багаторічним стажем. Справа в тому, що назальная корекція вимагає великої відповідальності від фахівця, інакше підвищується ризик зіткнутися з невдалим результатом.

Слід знати, що оперативна ринопластика включає в себе вчинення надрізів скальпелем для моделювання форми у відкритій носової порожнини за допомогою переміщення або часткового видалення хрящів.

Лікар повинен відповідально поставитися до проведення всіх етапів операції.

Ніс — орган, що відповідає за дихання, що побічно впливає на правильну сатурацию крові киснем і — відповідно — на обмінні процеси у всьому організмі.

Сучасні способи корекції часто поєднують в собі не тільки естетичне виправлення форми, але і відновлення правильного назального дихання.

Слід звертатися до перевірених фахівців.

Відомі випадки, коли жінки зверталися в клініки, де горе-фахівці не тільки не вирішували проблеми пацієнтів та навіть погіршували форму носа замість коригування, але і пошкоджували частина тканин, провокували своїм діями великі набряки обличчя.

Не варто забувати і про те, що поруч розташовується життєво важливий орган — головний мозок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *