Водяний тепловентилятор

Сучасні системи централізованого опалення далеко не у всіх випадках здатні забезпечити досягнення необхідних показник температурного режиму, особливо якщо мова йде про опалення виробничих цехів або побутових приміщень. Для того щоб домогтися потрібних температурних показників в складах, цехах, теплицях, автомийках, супермаркетах і в інших приміщеннях побутового сегмента, необхідно застосовувати більш ефективні і економічні способи для вирішення даної проблеми. В даний час найбільш вигідним варіантом виходу із ситуації вважається установка водяного тепловентілятора.

Головна функція, яку виконує даний агрегат — це підтримка оптимальних температурних параметрів в приміщенні. Придбання повітряного тепловентілятора з механізмом водяного нагріву дозволяє створити ефективну та економну систему опалення. У разі якщо немає можливості застосовувати електричні нагрівачі, установка тепловентілятора стане самим розумним рішенням, яке дозволить скоротити витрати по опаленню.

Завдяки величезному досвіду роботи, професіоналізму фахівців і застосування інноваційних технологій виробництва, компанія Reventon reventon-ukraine.com.ua розробила унікальне опалювальний пристрій, що включає в себе функціональність, висока якість і ефективність застосування. Водяні тепловентилятори Farmer встановлюють у величезних виробничих приміщеннях з агресивними умовами, де найчастіше зашкалювати показники рівня концентрації аміаку, пилу, вологи, а також кислотності повітря. Агрегат має спеціальне покриття, яке захищає систему від проникнення різних агресивних компонентів і бактерій.

За допомогою даного обладнання необхідні температурні параметри досягаються за досить невеликий проміжок часу, і при цьому показники автоматично підтримуються. Корпус тепловентілятора проводиться з міцних, надійних і зносостійких матеріалів, завдяки чому він не деформується під впливом різних масел і інших хімічних речовин. Відмінні звукоізоляційні якості — це те, що дозволяє пристрою працювати тихо.

Високі показники продуктивності і потужності, можливість швидкого досягнення потрібного температурного режиму, зносостійкість і економічність — головні переваги агрегату Farmer. Про високу якість і надійність устаткування говорить те, що на цей пристрій надається довгострокова гарантія терміном на 3 роки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *