Очистители секс игрушек

Дезінфекційні засоби спеціально розроблено для іграшок, щоб забезпечити максимальний захист і безпечне задоволення. Засіб ефективно проти більшості бактерій, грибків і вірусів, які можуть привести до інфекції.

Очищувач для іграшок JO без запаху з піноутворюючим дозатором. Розроблено для догляду і продовження терміну служби ваших іграшок, а також вашої безпеки. очистители секс игрушек. Даний продукт призначений для щоденного використання і не повністю безпечний для виробів. Антибактеріальне, нежирне миючий засіб. Не містить алкоголь, безпечний для латексу, гуми і силікону.

Чисті іграшки — міцне здоров’я Гігієна в кращому вигляді! Для очищення будь-яких інтимних іграшок, а також будь-яких інтимних ляльок. Збалансована формула дозволяє використовувати HOT Clean з будь-якими матеріалами.

Антибактеріальний спрей для чищення та дезінфекції секс іграшок. Спеціальна формула з ароматом чайного дерева і лаванди — ніякого хімічного запаху. Підходить для догляду за будь-якими секс іграшками незалежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, щоб не було подряпин. Розпорошите трохи засобу на іграшку і промийте під проточною водою, після чого дайте іграшці висохнути.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *