Velpanat

VELPANAT (ВЕЛПАТАСВІР І софосбувір) ІНДІЯ
Velpanat — це одна з останніх розробок в області лікування гепатиту. Він є аналогом препарату Epclusa (Епклуса).
Препарат довів свою високу ефективність при лікуванні гепатиту. Він має безліч позитивних відгуків від тих, хто пройшов курс лікування і повністю вилікувалися від гепатиту.
Velpanat містить активні речовини:
Sofosbuvir 400 mg;
Velpatasvir 100mg.
Є універсальним лікарським засобом від будь-якого класу гепатиту. Допомагає досягти позитивно ефекту при високому вірусному навантаженні, ускладненнях і «запущених» випадках.
Velpanat виробляється компанією Natco Pharma LTD в Індії. Упаковується в герметичні пластикові баночки. Баночки упаковані в картонні коробки з голографічним пломбою. В одній упаковці 28 таблеток.

Вперше препарат був випущений компанією Gilead Sciences. У 2016 році отримав схвалення організації FDA. Через місяць препарат пройшов перевірку фахівців Європейського Союзу і увійшов до складу активної терапії проти гепатиту C.

Velpanat в своєму складі має два активних речовини: софосбувір, велпатасвір. Вони відноситься до класу інгібіторів, які впливають на білок NS5A. Вони перешкоджають подальшому поширенню вірусу. На відміну від інших типів лікарських засобів купити Velpanat в Москві вироблений в Індії підходить для всіх випадків захворювання. Він призначається в комплексній терапії при боротьбі з будь-яким з 6 основних генотипів гепатиту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *