Стекло для дверей

Візерункове скло — це особливий вид декоративного скла з рельєфним візерунком. Візерункове скло може бути безбарвним, пофарбованим і матованим. Декоративні скла прозорого, бронзового або жовтого кольору, з нанесеним на одну або дві сторони скла об’ємним візерунком. За останні 30 геометричних, стильних, фігурних, класичних або ексклюзивних візерунків. стекло для дверей. Світлопропускання залежить від структури і дизайну скла Область застосування матування і учорчатого скла:

• двері, вікна

• вітринне скло

• інтер’єрні рішення

Скло-Сервіс: точність, швидкість виконання і гарантія 100% якості

Якщо ви затіяли ремонт або зміна інтер’єру будь-якого приміщення, вам знадобиться надійний сервіс з порізки скла і дзеркал. Адже без цих важливих елементів декору, вирізаних як стандартними, так і самими химерними формами, не обходиться жоден дизайн.

Чому вам варто звернутися в компанію «Скло-Сервіс»? Все просто.

По-перше, тільки у нас ви гарантовано знайдете один з найбільших в Україні асортимент стекол і дзеркал від провідних виробників з усього світу:

• прозоре скло від 2 до 19 мм, що використовується для самих різних цілей: від засклення вікон до оформлення стільниць і поличок,

• надпрозоре скло Extra Clear товщиною 4-19 мм — абсолютно без відтінків, ідеально підходить для вітрин і дизайну інтер’єрів,

• візерункове скло для міжкімнатних дверей (4-6 мм) — зробить ваші двері оригінальними і додасть приміщенню особливий шарм,

• матове, тоноване і забарвлене скло — безмежний простір для вашої фантазії в дизайні інтер’єру,

• рефлекторне скло — для надійного захисту від шкідливих сонячних променів,

• дзеркала товщиною від 3 до 6 мм з покриттям різного кольору, а також готові дзеркала різноманітних форм.

По-друге, ми виконаємо високоточну і акуратну порізку скла і дзеркал протягом 24 годин з моменту замовлення. Завдяки автоматичному ріжучим спорядженням і професіоналізму майстрів, які вміють надавати склу будь-які форми вручну, швидкість виконання замовлення не впливає на точність і акуратність різання.

По-третє, ми надамо вам величезний вибір додаткових послуг, пов’язаних з порізкою скла та дзеркал. Ви зможете додатково замовити у нас свердління отворів і обробку кромки, нанесення фотодруку і фарбування стекол, доставку спеціальним транспортом і монтаж.

Головне, що всі ці послуги, так само як і порізка скла, будуть виконані оперативно і якісно і позбавлять вас від необхідності витрачати час на пошук інших виконавців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *