Отель Grandmore Затока — це один з великих туристичних об’єктів курорту Затока в Одеській області. Пансіонат має розвинену інфраструктуру, що дозволяє надавати гостям якісні туристичні послуги. Цілодобове забезпечення гарячою і холодною водою з власної артезіанської свердловини. Гостиница в затоке с бассейном. Отель Grandmore Затока расположен рядом с центральной набережной курорта.. У всіх корпусах, на поверхах є кулери з питною водою. У пансіонаті забезпечено безперебійне електропостачання (власний дизель-генератор). До послуг гостей: ресторан на 180 місць; ресторан комплексного харчування на 200 місць, банкетний зал для проведення весіль, урочистостей, ювілеїв, конференц зал; салон краси, масажний салон.трансфер, охорона території і парковка.

Внутрішній дворик обладнаний для відпочинку — в ньому є альтанки з мангалами, фонтан. Гості на годину дозвілля можуть вибрати більярд або настільний теніс, шашки, шахи або нарди. Для маленьких гостей пансіонату є майданчик і дитячий клуб з анімацією.
Розміщення в трьох капітальних корпусах — п’яти, чотирьох і трьох поверхових, в номерах: Апартамент, Сьют, Люкс, напів-люкс, Суперіор, Стандарт, Економ. WI-FI в номерах і на території.
Натисніть на ДЕТАЛЬНІШЕ внизу абзацу, щоб дізнатися Контакти Пансіонату

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here