Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно

Права стара легенда: краще Криму немає землі! Немає більше в світі такого неповторного у своїй унікальності клаптика суші (всього 26000 км2), де б так майстерно переплелися мозаїки природних ландшафтів, історичних подій, людських доль. Є в цьому ласкавому сонці, в цих горах, палацах і фортецях, в цьому морі, в доброзичливих посмішках кримчан особлива привабливість, завдяки якій, одного разу побувавши в Криму, ви будете прагнути сюди знову і знову. Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно. Цей феномен Криму неможливо розгадати і пояснити іншому. Його можна тільки відчути душею і зрозуміти серцем …
crimea Будь-яка людина, вперше приїхав на відпочинок до Криму, знайде тут шматочок своєї батьківщини. Природа зібрала на півострові воєдино ландшафти альпійських лугів і американських пустель зі «столовими» горами, безкрайніх азійських степів і заболочених середньо полів, тут можна знайти непрохідні тайгові буреломи і мізерні ландшафти полярних тундр, піщані коси Прибалтики і обривисті приморські схили Сицилії. Недарма радянські кінематографісти на зйомки «зарубіжної природи» регулярно відправлялися саме сюди.
У природному відношенні півострів чітко ділитися на дві частини — степову і гірську. Прекрасна кримська степ — навесні вона, немов нерукотворний килим з різнокольорових польових квітів покриває дві третини кримської землі, радуючи око випадкового подорожнього. Влітку і восени — степ головна житниця, годувальниця мільйонів кримчан і їх гостей. Неможливо не закохатися в наші гори. На їх вершинах можна нескінченно стояти і дивитися на весь навколишній світ, ловити погляди пролітають вро¬вень з тобою орлів, хва¬таться руками за пухнасту піну хмар і розуміти, що зараз вище тебе зараз немає нікого, лише одне Сонце, по-дружньому пестить твоє засмагле обличчя.
Кримські гори приховують в своїх надрах безліч карстових печер, натечное багатство і барвисте кальцитовими оздоблення яких часто не мають собі рівних у світі. Часто по ним мчать підземні річки, вириваючись на денне світло у вигляді крижаних джерел і найкрасивіших водоспадів. Один з найвищих в Європі водоспадів перебувати саме в Криму!
А яке тут Сонце! Воно світить в Криму 2458 годин на рік! Помірний клімат кримських степів і передгір’їв ідеально сприяє для ведення народного господарства, а субсередземноморський клімат узбережжя — ідеальний для розвитку туризму. Теплий, лагідний клімат сприяє розвитку унікальної флори. З майже 2400 видів представників царства рослин, майже 240 — це ендеміки, тобто види, що ростуть виключно в Криму і ніде в світі більше не зустрічаються!
Благодатна земля манила до себе людей з найдавніших часів. Багато що побачила і відчула вона … Чимало минуло по її дороkoktebelгам народів, культур, релігій. І всі вони залишали тут частинку своїх традицій і звичаїв, частинку своєї культури і душі. Загадкові кіммерійці, скіфи і таври, горді гуни і готи, утворені елліни, римляни і візантійці, хитрі генуезці і венеціанці, мудрі русичі і вірмени, вільні хазари, половці, татари, обережні євреї, німці, чехи, естонці — все пройшлися по кримській землі . Після них залишилися мальовничі руїни античних міст-полісів, середньовічних замків і фортець, чудові палаци XVIII-XIX століть.
Кримський півострів був ласим шматочком, а часто і яблуком розбрату, для десятків країн і імперій. Але самі кримчани завжди відрізнялися двома особливостями — відкритим дружелюбністю і непідробним гостинністю. Незважаючи на дрібні неприємності і тимчасові негаразди, кримські люди завжди були раді гостям, завжди чекали і звали їх, прагнучи назавжди закохати гостя в свою чудову батьківщину. Чекають і радіють гостям вони і зараз.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *