Керамзитобетон розрізняють по структурі бетонної суміші. Виділяють такі ступеня пористості: Поризована суміш, щільна і безпіщаний (крупнопористая).

Керамзитобетон застосовують в троительство для різних цілей. Для цільового використання відрізняють керамзитобетонні суміші: конструктивні, тепловізоляціонние і змішаного типу.

Теплоізоляційний керамзитобетон різних складів часто виступає основним матеріалом теплоізоляційного характеру в конструкціях будівель.

Щільність суміші може коливатися від 345 до 610 кг на метр кубічний. Міцність на стиск: 6 — 26 кг / кв.см.

Керамзитобетон змішаного типу (конструктивно-теплоізоляційний) широко використовують в одношарових панелях стін, блоках. Щільність його може бути набагато вище (до 1200 кг / м.куб.) А міцність при стисненні досягати 100 кг / кв.см. При цьому він має підвищену морозостійкість від 15 до 100 циклів заморозки-розморозки.

Керамзитобетон конструктивного призначення, служить для створення несучих конструкцій будівель, техніко-інженерних споруд. Володіє високою щільністю (до 1900 кг / м.куб.), Міцність при стисненні — 500 кг на квадратний сантиметр. А морозостійкість підвищують до 500 циклів Мрз. Іноді фахівці вдаються до використання керамзитобетону замість важкого бетону при Ізготавленіе великогабаритних залізобетонних виробів. Дане заміщення основного матеріалу дозволяє істотно (в рази) знижувати вагу кінцевих виробів і вартість.

Сьогодні інженера стверджують, що керамзитобетон Київ не знайшов належної популярності і його поширеність в житловому будівництві найчастіше не перевищує 15%. Дана цифра є, безсумнівно малої, що говорить про недооцінку даного матеріалу. Не рідко будівельники вдаються до більш дешевим моделям будівництва, виключаючи керамзитобетон з кошторисів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here