ДАТЧИКИ ГАЗУ

Боротися з витоком газу важливо для підтримки в справності газових споруд, адже від цього залежить безпека жителів квартири, будинку або навіть усього району. Дуже часто, в новинах ми чуємо погані вісті. Будинок, який вибухнув балон, зруйнував кілька поверхів багатоквартирного будинку, і на жаль забрав багато життів. Але ж цього можна було уникнути …
Датчики газу допоможуть запобігти і допомогти в цьому. Пристрої здатні відстежити присутність природного газу, пропану, бутану, а також попередити початок пожежі в контрольованому приміщенні. Прилади бездротові, завдяки чому вони досить легкі в монтажі і демонтажі. Датчики газу рекомендується встановлювати біля потенційних місць витоку.
Датчик газа маює вбудовану сирену до 85дБ, яка включається при найменшому наповненні кімнати газом, і передають сигнал на відстань до 100м. При необхідності контролю за більш масштабним приміщенням можна докупити підсилювач сигналу.
Пристрої можуть працювати як з централлю, так і автономно — в будь-якому випадку приміщення буде захищено від небезпеки.
Виникли питання щодо даного обладнання? Фахівці компанії «Фортер» завжди раді допомогти у виборі потрібного пристрою. Для отримання безкоштовної консультації потрібно зателефонувати. Купити датчик газу ви можете в нашому інтернет-магазині Фортер за доступною ціною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *