Мир майнкрафт

Найжорсткіше виживання на сервері зомбі апокаліпсис. Жадібні і голодні зомбі готові з’їсти вас і вашу їжу в будь-який момент! 95% гравців не витримують такого хардкору, який є на зомбі сервері.

А чи зможеш ти вижити на цьому сервері і стати першим?

Хочете обзавестися власним судном і відправитися назустріч пригодам? Тоді ви напевно хочете дізнатися, як зробити в
мир майнкрафт майнкрафт корабель.

В цьому немає нічого складного. Перш за все, встановіть мод Archimedes Ships. Потім створіть свій корабель будь-якої форми, але розміром не більше 16х16х16 блоків і не використовуючи в будівництві такі блоки: бруд, пісок, трава, вода, лава, сніг, лід, глина, латаття, пекельний камінь.

Споруда повинна перебувати у воді і не стикатися з іншими блоками.

Потім вам буде потрібно штурвал, що складається із злитка заліза (встановіть в центрі верстата), дощок (по кутах) і палиць (в решту осередки).

Для того, щоб корабель міг переміщатися, на нього встановлюють компас. У центр верстата кладемо Редстоун, внизу і праворуч по зливка золота, вгорі і зліва по зливка заліза, в верхніх кутах розміщуємо скляні панелі.

Одна панель компаса буде показувати на північ, а друга — показує вашу швидкість.

Третій необхідний блок для створення корабля — це поплавок. Він складається з блоку дерева і блоку вовни, розміщених поруч на верстаті. Цей блок прикріпіть до обшивки судна, щоб воно не пішло на дно.

Управляємо кораблем точно так же, як управляємо звичайної човном.

Тепер ви знаєте, як зробити корабель в майнкрафт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *