ПРОВЕРКА НА ДЕТЕКТОРЕ ЛЖИ В УСТЬ-КАМЕНОГОРСКЕ

Необхідно з’ясувати у людини, чи дійсно він дав свою згоду добровільно без психологічного і, тим більше, фізичного тиску з боку ініціатора заходу.Проверка на детекторе лжи Усть-Каменогорск
Якщо людина повідомляє, що свою згоду він дав під примусом, то фахівець повинен провести психокоректувальну бесіду і переконати людину в тому, що поліграф перевірка проводиться виключно в його власних інтересах.

Слід пояснити, що фахівець нікого не виправдовує і не звинувачує, що він повністю незалежний у своїх висновках від ініціатора і виходить із презумпції невинності. Необхідно всіляко акцентувати увагу обстежуваного на те, що у фахівця немає поки ніяких підстав для прояву недовіри до нього.
Сутність процедури і принцип роботи поліграфа необхідно викладати з урахуванням інтелектуально-освітнього рівня опитуваного особи.

При проведенні бесіди фахівець повинен переконати людину в абсолютній надійності використовуваного поліграфа і неможливості отримання неправдивої інформації. Принцип роботи приладу і призначення окремих датчиків пояснюється в загальній формі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *