СКРЕТЧ ПОКРЫТТЯ

СКРЕТЧ ПОКРиття

Скретч-покриття http://scratch.ua/Skretch-sloi.html— спеціальний  шар фарби що видаляється, який наноситься на яку-небудь ділянку інформації, яку потрібно приховати. Використовується в лотерейних квитках, акційні пропозиції, картках поповнення та інших матеріалах. В поліграфічних технологіях нанесення скретч-шару використовують кілька типів фарб в залежності від вимоги до стійкості і легкості соскабливания:

УФ фарби (використовують для великих тиражів);
Спеціальні непрозорі лаки.
Незаперечною перевагою поліграфічних технологій нанесення скретч-шару трафаретним способом є — відсутність обмеження за розміром панелі і можливість наносити на виріб відразу кілька захисних панелей довільної форми і розміру. (На відміну від наклейок і термопереноса).

Перший (найголовніший) — спеціальна скретч-НАКЛЕЙКА. Скретч-покриття в цьому випадку наноситься на нашому автоматичному аппликаторе одночасно з печаткою змінної інформації вже на готові (порізані або висічені) карти. Плюси — швидко, недорого і абсолютно непрозорі. На сьогодні є 3 розміру: 40х10, 38х8 і 36х6 мм, сірого кольору і з малюнком «зебра».

Другий спосіб друку скретч-шару — це всім відома і зрозуміла шовкографії. На нашому напівавтоматичному верстаті спеціальна скретч-фарба наноситься на аркуші готової поліграфії (формату А3 і менше) на папір різної щільності і типу. Плюси очевидні — скретч-шар шелкографией наноситься швидко, недорого і може бути будь-якої форми і розміру. Потім вже ця поліграфія ріжеться на потрібні Вам флаєра, карти та інше.

Третя технологія — ТИСНЕННЯ скретч-шару. Робиться кліше під Ваш макет і на спеціальному пресі наноситься скретч-фольга. Скретч шар тисненням дорожче і має свої мінуси, але зате можна зробити скретч покриття «сріблом» або «золотом». Додатковий бонус — на цьому ж пресі можна зробити висікання картки будь-якої форми. Тобто Ваша лотерея тепер не буде «нудним» прямокутником, а може мати БУДЬ-ЯКУ форму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *