Чому часто включається бойлер

Водонагрівачі давно вийшли з розряду екзотичної техніки для дому http://new-biz.com.ua/kak-rabotaet-boyler.html. Сьогодні складніше знайти квартиру з централізованою подачею гарячої води. Нічого дивного, ці прилади створюють комфортні умови для життя, до яких швидко звикаєш, і відвикати не хочеться. Та й нема чого, адже бойлери розраховані на роки служби.

Щоб зрозуміти, як влаштований водонагрівач, загляньте в електрочайник. Принцип роботи і результат однакові: всередині корпусу встановлений нагрівальний елемент, який підігріває воду до потрібної температури. Коли накіпть осідає на стінках бойлер перестає нормально працювати: постійно включається і відключається, довше нагріває воду. Щоб привести прилад до тями, доведеться чистити агрегат.

Що включає чистка бойлера:

Видалення накипу і бруду зі стінок бака. Якість водопровідної води в трубах таке, що за пару років всередині агрегату накопичується до 2 кг накипу.
Чистка нагрівального елементу. Шар накипу на трубці перешкоджає тепловіддачі, тому прилад працює з перебоями. Цю деталь чистять механічним способом або за допомогою спеціальних препаратів. Якщо ефекту домогтися не вдається, залишається один варіант: купити ТЕН для бойлера.
Заміна магнієвого анода — видаткової деталі, яка оберігає бак від корозії. Анод рекомендується міняти раз в 2 роки.

Експерти рекомендують не чекати, поки водонагрівач зверне на себе увагу при черговому збої в роботі, а робити профілактичну чистку. Регулярність визначається виробником і якістю води. Як правило, не рідше ніж раз на 2 роки. При наявності досвіду цю процедуру можна провести самостійно або скористатися послугами професійного майстра.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *