Догляд за волоссям

Дайте волоссю час
Перш ніж вийти на вулицю, переконайтеся, що волосся після миття повністю висохли. Якщо ви не підете цій раді, вологий клімат зробить свою справу, і пасма будуть виглядати млявими і прилизаним навіть на початку дня.Уход за волосами, профессиональная Итальянская косметика Napura, уход за волосами.
Також намагайтеся протягом дня менше чіпати, пригладжувати волосся руками, особливо це стосується чубчика. Справа в тому, що під час дощової погоди, структура волосся стає більш пористої і миттєво поглинає вологу і піт, роблячи пасма важкими і неслухняними.

Якщо так сталося, що ви промокли під дощем, постарайтеся швидше привести їх у порядок. Чим швидше ви їх висушіть, тим швидше отримаєте назад свою укладку. На роботі можете відправитися в кімнату гігієни і висушити пасма прямо під сушаркою для рук.
Тільки врахуйте, що краще не розчісувати волосся, поки вони вологі: в такому стані вони занадто вразливі, і схильні до ламкості, утворення посічених кінчиків. Замість гребінця, використовуйте свої пальчики. Ковзаєте ними по волоссю, а потім зберіть пасма в модний низький пучок. Вуаля, і ви чарівні!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *