SEO від компанії WebMate

Чи замислювалися ви, скільки потенційних клієнтів не знає про ваше існування? У скільки разів ви могли збільшити продажі, якби були більш відомі?

Комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій сайту в пошуковій видачі і збільшення цільового пошукового трафіку, називають SEO-просуванням. Наша команда https://webmate.kz/ надає послуги з «білому» і органічного SEO-просуванню, що має на увазі оптимізацію без використання заборонених пошуковими системами методів розкручування сайту.

Коливання на кілька позицій не критичні, проте, якщо сайт різко знизив позиції в пошуковій видачі, необхідно оперативно визначити причини і зробити необхідну оптимізацію.
Якщо внести зміни в контент або структуру сторінки, не порадившись з SEO-спеціалістом, то позиції сайту в пошуковій видачі також можуть впасти, так як внесені зміни не відповідають вимогам до SEO-оптимізованим сторінок.

Контент. Він повинен бути унікальним. Пошуковики стежать за тим, щоб сайти не копіювали контент один одного, тому будь-яке копіювання тексту (особливо опис товару) може стати причиною потрапляння під фільтр. У довідці Google можна більш детально почитати про рекомендації як уникнути проблем, пов’язаних з повторюваним текстом.
Але одного лише унікального контенту буде мало. Щоб перетворити відвідувача в клієнта, сайт повинен бути зручний в користуванні. Досягти цього можна постійно працюючи над юзабіліті ресурсу.

Домен. Пошукові системи більше довіряють доменів, які довше зареєстровані, тому просування «молодих» доменів буде більш витратним за часом і інвестицій.

Ключові запити. Вони бувають високочастотні (Наприклад, тури в Єгипет, туристичне агентство, купити автомобіль), середньочастотні (Наприклад, тури в Єгипет з Астани, туристичне агентство Алмати, купити автомобіль Астана) і низькочастотні (тури в Єгипет з Астани в січні 2017 ціна, туристичне агентство Алмати вакансії, купити автомобіль Lexus Астана). Просування по високочастотних запитах є найтривалішою, фінансово витратною і вимагає безперервної роботи над сайтом стратегією просування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *