Рация речного диапазона

Річкові радіостанції, рації, антени.

Радіозв’язок на внутрішніх водних шляхах володіє значними відмінностями від морського радіозв’язку по методам встановлення зв’язку, умові розподілу радіохвиль. Робота річковий радіостанції ускладнюється наявністю перешкод (берега, скелі), а також ходом судів на близьких один до одного відстанях. рация речного диапазона є значущим пристроєм для судноводія, так як тісні умови руху вимагають постійного узгодження дій між річковими суднами.

У нашому каталозі Ви можете підібрати і купити портативні річкові радіостанції, стаціонарні (бортові) річкові радіостанції, антенно-фідерні пристрої та готові комплекти (радіостанція і антена).

Норми функціонування річкової радіостанції

Радіозв’язок на внутрішніх водних шляхах реалізується за допомогою ультракороткохвильових (УКВ) і ПВ / КВ-систем. Кожна річкова радіостанція, яка встановлюється на судно, повинна мати сертифікат Російського Річкового Регістру, з зазначенням заводського номера серії. Річкова радіозв’язок здійснюється в частотних діапазонах — від 300,0125 до 300,5125 МГц, від 336,0125 до 336,5125 МГц. Ці діапазони поділяються на сегменти, що створюють систему каналів. Ці сітки виділяються для берегових служб, судів під різні завдання. Симплексний режим радіотелефонії використовується, як основний вид річковий радіозв’язку з метою забезпечення оперативності зв’язку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *