Дед мороз на дом

Як це буває

Отже, є замовлення на привітання від дед мороз на дом та Снігуроньки. У нашому «дорожньому листі» коротка і ємна інформація: адреса, імена, вік дітей і їх захоплення.

Приїжджаємо на місце хвилин за 20-25 до початку поздоровлення, тихенько (по домовленості з батьками) пробираємося на сходову клітку на два поверхи вище зазначеного і починаємо перевтілюватися …

Дід Мороз ніколи не дзвонить у двері! Він голосно і впевнено стукає, що неодмінно вражає уяву дітей. Всякий раз у відповідь на цей стукіт чути дитячий крик і шалений тупіт маленьких ніжок. І ось тут вже в мене, дорослого, здавалося б, людини, серце завмирає в очікуванні казки.

Двері відчиняються, і Дід ​​Мороз вітає сім’ю. Діти на питання «Чи знають вони, хто до них завітав?», Завжди відповідають: «Дідусь Мороз і Снігуронька» — але і ми в свою чергу називаємо їх по іменах! Це моментально розпорядженні дітлахів до більш особистому спілкуванню — і ось вони вже ведуть Дідуся за ручку в кімнату, показувати, як старанно вбрана ялинка.

Поки хлопці розповідають, яка іграшка на ялинці найкрасивіша, і хто поставив зірку на саму її верхівку, Снігуронька приймає у батьків подарунки, укладає їх в мішок, а сам мішок залишає в передпокої біля дверей, так, щоб він до пори до часу був непримітним .

Тим часом в кімнаті починається свято. Снігуронька: «А ви знаєте, що Дідусь Мороз любить більше всього на світі? Правильно! Він любить, коли дітки розповідають йому віршики, співають або танцюють! ».

І 99,9% дітей готові продемонструвати нам свої таланти. Тут вже хто на що здатний. Одного разу дівчинки-сестрички влаштували нам цілий концерт для фортепіано з оркестром. А один хлопчик навіть показував Дідуся Мороза, чому його навчили на карате … причому показував він все це на Снігуроньці!

Коли хлопці закінчують свої виступи, приходить наша черга виступати: в репертуарі Дідуся Мороза і Снігуроньки обов’язково припасений ляльковий казковий спектакль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *