gta 5 online деньги

Від людей, недавно познайомилися з GTA: Online, часто виникають питання по способам заробітку в грі. Якщо з одиночною грою все гранично ясно, то в мультіплєєрной частини мають місце зовсім інші закони, і не дивно, що новачки часто виявляються в подиві. І так, в GTA: Online присутня безліч способів заробити гроші, і далі ми розберемо детально більшу частину з них.

Проводьте успішні пограбування

З виходом оновлення 10 березня 2015 року в грі з’явився ще один спосіб заробити собі стан — пограбування. Багато гравців вважають, що цей спосіб найвигідніший з усіх. Пограбування, як правило, цікаві та різноманітні, а плата за них дійсно гідна. Наприклад, за виконання пограбування Series A Funding на середньому рівні складності команда заробить 400 000 $. На чотирьох. Непогано, але ж його ще треба виконати. Якщо ви шукаєте gta 5 online деньги заходьте на наш сайт gta-king.ru.

Ще одним важливим нюансом є те, що лідер пограбування сам розподіляє частку кожного гравця. Тобто, може вийти так, що після кількох годин напруженої екшену, ви отримуєте якісь жалюгідні 5% від видобутку, які абсолютно не окупають витраченого часу і зусиль. До того ж, виконання аж ніяк не простих завдань в групі з випадковими людьми часто пов’язане з великим стресом, депресією і втратою віри в людство. Втім, якщо у вас вже є хороша згуртована команда, то пограбування дійсно стануть відмінним джерелом доходу. Якщо ж такої команди немає, то її завжди можна знайти, адже онлайн геймплей якраз і існує для того, щоб шукати собі друзів прямо в грі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *