Куда сходить отдохнуть

Квест в реальності (квест-кімната, квест-рум або ескейп-рум) — одне з найпопулярніших розваг у Росії і СНД, завдання якого — знайти вихід з кімнати за допомогою пошуку різних підказок, рішення логічних і математичних головоломок, а також за допомогою спритності! Крок за кроком необхідно розгадувати загадки квест-кімнати і просуватися до виходу. Як правило, вибратися з кімнати вирушає команда від двох до шести чоловік, і їй часто доводиться діяти злагоджено, як єдиного цілого, виконуючи завдання реального квесту.

Квести в Києві — відмінна можливість для відпочинку з сім’єю і друзями. Саме час вибратися з кімнати! Квести в реальності — одне з найпопулярніших розваг у Києві. У нас ви знайдете інформацію про кращих квест-кімнатах від різних компаній!

Зараз у компанії з двох-п’яти друзів-приятелів не повинно виникати питання «куди піти?», Якщо раптом вже переглянуті всі кінопрем’єри, голод не мучить, а в караоке всі пісні заїжджені. Ескейп-руми з’явилися в Японії і Китаї в 2007 році. Паралельно подібні квести стали з’являтися і в Європі, щоб досить скоро — вже через шість років — опинитися в Росії. Якщо ви шукаєте куда сходить отдохнуть заходьте на наш сайт timeout.pro.

Якщо ви вирішили вибратися з кімнати, приготуйтеся до різноманітного меню, яке сьогодні пропонують різні компанії в вашому місті. Це може бути ескейп-кімната, де за допомогою зібраних доказів і підказок ви з друзями вирішите логічні і пошукові завдання, а також завдання, що вимагають банальної спритності. А може, вас занесе в квест в реальності, де, як в хорошому детективі, буде важлива ще й сюжетна лінія.

Сьогодні в багатьох містах Росії з’являється стільки квестів, що часом просто губишся в їх виборі. Але чи треба вибирати, може бути, потрібно випробувати себе у всіх локаціях? Квести можуть зайняти міцне місце, змістивши нумізматику і філателію, серед ваших хобі. Повірте, спробувавши вийти з кімнати один раз, ви будете робити це знову і знову.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *