Купить легкосплавные диски
Основа автомобіля — колеса. А основа коліс — це диски. На них встановлюються шини, що забезпечують взаємодію з дорогою, а з іншого боку, вони несуть на собі весь кузов, і саме від них залежить легкість управління автомобілем, його вантажопідйомність, маневреність, а також зносостійкість і міцність.

Що таке литі диски?

На відміну від штампованих сталевих дисків, їх литі побратими є більш витончені і дорогі конструкції, які встановлюються не тільки на бюджетні моделі, а й на більш престижні марки. купить легкосплавные диски можна на нащому сайті koleso2000.ua. У порівнянні з штампуванням, вони мають такі переваги:

можливість різних дизайнерських рішень;

невелика вага;

хороші антикорозійні властивості.

Такі диски мають набагато більш привабливий вигляд, у них є в наявності різноманітний дизайн, варіюється кількість колісних «спиць», їх форма і інші зовнішні ознаки. Автомобіль з литими дисками виглядає значно дорожче і престижніше, ніж зі «штампуванням».

Іншим важливим перевагою є невелика вага такого диска. Кожна зекономлена сотня грамів його ваги диска різко збільшує вантажопідйомність без втрати швидкості. Поліпшується плавність ходу, зносостійкість деталей, знижується витрата палива. Заходьте на наш сайт https://koleso2000.ua/litye-legkosplavnye-diski и обирайте те що потрібно саме вам.

Крім того, литі диски довговічні — вони практично не схильні до корозії і можуть служити дуже довго, якщо не будуть пошкоджені в результаті удару. На жаль, після механічних пошкоджень, литі диски відновленню не підлягають, так як вся їх поверхня покривається мікротріщинами і вони руйнуються. Це є найбільшим недоліком таких коліс.

Ціна їх також досить висока, що теж є великим недоліком, особливо, в поєднанні з невосстанавліваемостью при ударах. Однак, багато водіїв все-таки віддають перевагу саме цим дискам через їх красивого зовнішнього вигляду і легкості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here