Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению.

Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению.
Зростання популярності мобільних пристроїв і зниження вартості мобільного інтернету, останніми роками привів до значного зростання мобільного інтернет-трафіку. Тільки за минулий рік він зріс майже на 30% і перевищив половину від загального трафіку в мережі. Але не всі сайти добре і правильно відображаються на екранах мобільних пристроїв через різні дозволів екранів і співвідношення пропорції сторін. Раніше цю проблему вирішували, створюючи додаткову версію сайту для мобільних пристроїв. Але це мало ряд недоліків, головний з яких був наповнення контентом сайту, так його треба було додавати і оновлювати для кожної версії окремо. Тому мобільні сайти останнім часом йдуть на другий план.

Сьогодні для вирішення цієї проблеми в Web-дизайні два напрямки розробки:
RWD (responsive web design) — «чуйний» веб-дизайн, при цьому підході розробляється масштабируемая структура веб-сторінки, так званий «гумовий макет», розміри якого змінюються при різному дозволі екрану, так само змінюються розміри зображень, розміри і кількість блоків контенту;
ADW (adaptive web design) — адаптивний дизайн зовні схожий на «чуйний» дизайн, але перетворення під формат екрану відбувається не шляхом масштабування, або простого зміни кількості колонок тексту. Для кожного з типів екранів робиться окрема версія верстки і свій шаблон, і сервер, визначивши тип пристрою, відобразить необхідний контент. Картинки на такому сайті теж мають різні дозволи для різних пристроїв, а не просто змінюються в масштабах. При цьому завантаження такого сайту значно прискорюється. Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению..

Адаптивність сайту робиться в першу чергу для зручності користувачів, але і для пошукових систем наявність адаптивної версії сайту грає дуже важливу роль в ранжуванні сторінок. Разработка продающего сайта. Компания Nomax предлагает свои услуги по созданию сайта и его продвижению. Так, наприклад, при використанні мобільного пошуку сайти, які не мають адаптивної верстки, знижуються в позиціях, або виводяться зовсім. При ранжируванні сторінок важливу роль також відіграють ПФ (поведінкові чинники) і, відвідуючи десктопну версію сайту мобільні користувачі, відчуваючи незручності від використання сайту, залишають його, слідчо зростає відсоток відмов, що в свою чергу погіршує ПФ.

У сучасних реаліях практично будь-який сайт повинен бути адаптивним, це допоможе не втрачати клієнтів, що користуються мобільними пристроями, підвищить репутацію компанії, і підніме позиції в пошуковій видачі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *