Англійська мова сувора і впорядкована, тому вивчити її норми вглиб можна інтенсивно за 1 рік. Труднощі виникають при вивченні вшир — сотень англійських діалектів, акцентів і термінологій. Хоча ними займаються спецкурси, без вивчення стилістики (особливо ділового та просторечного англійської) не обійтися. Пам’ятайте, що нездатність до розмовної англійської врівноважується старанністю до письмового.

Мовний бар’єр

Чим раніше починати вивчення англійської мови, тим краще — тоді він засвоюється природніше, нарівні з рідною мовою. В учнів без мовних здібностей і особливо з віком зазвичай виникає мовний бар’єр. У російських школярів часто розвивається боязнь мови, оскільки вітчизняна фундаментальна школа традиційно націлена на покарання помилок, а не на заохочення активних навичок. Це добре працює в читанні, перекладі і переказі, але не годиться для спілкування. Без цього учні впадають в ступор при знайомстві з англомовними. Вихід — перегляд відеоуроків і кіно з перекладом, Skype-спілкування, навчання в мовній школі. Якщо ви шукаєте английский язык киев заходьте на наш сайт oxford-school.com.ua.

Радіо

Складніше, ніж говорити, буває тільки писати по-англійськи. Майже всі помиляються в написанні англійської лексики (особливо в диктанті), покладаючись на звучання. Якщо не можете запам’ятати правопис, завчіть його транслитом — в перекладенні на кирилицю. Наприклад, daughter можна запам’ятати побуквенно як даугхтер. Радіо здорово допомагає на листі, тільки не здумайте говорити на ньому.

артиклі

Артиклі в англійській мові — одна з найзаплутаніших тим англійської з її правилами, винятками, подісключеніямі, протівоісключеніямі і спецслучаямі. У загальному випадку невизначений артикль a (n) вживається граматично (перед незнайомими обчислювальними іменниками в однині), а визначений артикль the вживається контекстно (перед знайомими іменниками). Проше кажучи, якщо на місце передбачуваного артикля підходить a або some, то це a (n), якщо вказівний займенник, то це the. Роздумування над артиклем в мові неприпустимо, тому краще помилитися, ніж тягнути паузу, тим більше що артиклі і так рясніють спірними випадками.

Складні часи в англійській мові

Скоєні і здійснений-тривалі часи (особливо в пасиві) часто даються лише після зубріння. Тут допомагає інфографіка — креслення зі стрілками і точками для позначення взаємозв’язку часів. Взагалі, картинки незамінні для візуалів — учнів з графічним пізнанням і фотопаматью.

умовний

Це одна з найскладніших тем англійської. Умовність і модальність рясніють правилами і зразками. Їх зубріння полегшують схеми і таблиці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here