Укус пальмового злодія — один з найсильніших у світі

Пальмовий злодій (або кокосовий рак) — це рак-відлюдник, що мешкає на островах Тихого і Індійського океанів. Пальмові злодії відрізняються своїми габаритами: довжина тіла великої може досягати 40 сантиметрів без урахування колишній, а вага складати до 4 кілограм.

Пальмовий злодій всеїдний — він вважає за краще харчуватися плодами тропічних дерев, але не погребує і іншими більш дрібними ракоподібними. Але ось використовувати самого пальмового злодія в якості їжі — завдання вкрай складне для великих тварин. Адже сила, з якою він може стискати супротивника передньою парою своїх колишній, справді величезна. Багато интересные факты про животных дивіться на сайті meetgray.com.

Група японських вчених провела експеримент за участю 29 пальмових злодіїв різної статі і ваги, що мешкають на острові Окінава. В ході дослідження вчені використовували сенсори діаметром 5 і 10 мм, здатні вимірювати кілограм-силу стиснення.

Коли сенсор підносили до раку, розлюченого тим, що його спіймали і силою утримують на місці, він передбачувано хапав прилад передніми клешнями і стискав з усією силою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *