29 серпня вийшла оновлення 0.9.20

ребаланс техніки

В останньому оновленні зміни торкнулися техніки наступних націй: Японії, Франції, Німеччини, США і СРСР. Серед іншого, французька ПТ-САУ Foch (155) буде замінена на нову машину X рівня — Foch 50 B. Ті, у кого в Ангарі вже є Foch (155), зможуть стати щасливими володарями обох машин. Ми також змінили параметри ряду машин в дереві розвитку Німеччини — в рамках масштабного перегляду характеристик техніки, яким ми займаємося з початку 2017 року. На цей раз зміни торкнулися Maus, M? Uschen і 8.8 cm Pak 43 Jagdtiger. Не обійшли стороною зміни і ИС-7.

доробки артилерії

Вже досить довго ми працюємо над артилерією і переглядом її механік. Це непросте завдання, але прийшов час дати вам випробувати ці змінені механіки в грі.

З появою оглушення гравці часто опинялися в ситуації, коли розрив артилерійського снаряда зачіпав їх машину навіть за укриттям. Ми ввели цілий ряд додаткових змінних, щоб ураження цілей за укриттями розраховувалося максимально коректно. Коротко: тепер, якщо ваша машина знаходиться за укриттям товщиною понад два метри, ви можете відчувати себе в безпеці. Заходьте на wot официальный сайт http://wotpret.com і обирайте те що потрібно саме вам.

Якщо ж товщина укриття достатня, але машина прихована за ним не повністю, тривалість оглушення варіюється в залежності від розміру видимої ділянки танка. Крім того, для артилеристів в послебоевой статистикою з’явився рядок, що показує загальну тривалість нанесеного ними оглушення.

Китайські ПТ-САУ

Ці ПТ-САУ, які раніше були доступні тільки гравцям в Китаї, тепер у вашому повному розпорядженні. Дев’ять нових машин утворюють повну гілку.

Нові ПТ-САУ низьких рівнів відрізняються хорошою дальністю огляду для машин цього типу. У поєднанні з високою скритністю це дає вам прекрасну можливість вести вогонь з відстані. На середніх рівнях китайські ПТ-САУ можуть похвалитися вищими мобільністю і бронюванням, а також підвищення разовим втратою. Оскільки у знарядь цих машин все-таки не найвища точність, найбільш прийнятний варіант бою — брати участь в сутичках на середній дистанції.

На високих рівнях машини цієї гілки виділяються завдяки балансу високого разового шкоди і скорострільності. І, хоча в грі є ПТ-САУ з ще великою втратою за постріл, у китайських ПТ-САУ більш ніж достатньо вогневої потужності для бою з будь-яким супротивником.

Генеральна битва

Ви просили нас створити більш масштабні битви з б? Льшим кількістю танків і б? Льшим розміром самих карт. І зараз на сцену виходить тип бою «Генеральна битва». Він доступний в рамках випадкових боїв, поряд із зустрічним боєм, стандартним боєм і штурмом. У генеральних боях вас чекають бої 30 на 30 на мапі «Небельбург» площею 1,4х1,4 км. Грати в боях типу «Генеральна битва» можна тільки на техніці Х рівня. На початку бою техніка команд з’являється в трьох точках на мапі, а кількість САУ обмежена до чотирьох на команду.

Генеральна битва протікає по правилам стандартного бою: вам необхідно захопити базу противника або знищити всю його техніку за 15 хвилин.

Якими будуть нагороди в цьому типі бою? Кожен гравець отримає можливість заробити бони за свої бойові успіхи. Кількість бон залежить від досвіду: чим більше досвіду ви заробите, тим більше бон отримаєте. У свою чергу, бони можна обміняти на передбойовому інструкції і Удосконалений обладнання.

Беріть участь в генеральних битвах і діліться своїми враженнями!

бони

Раніше єдиним способом заробити бони була участь в рангових боях. З виходом версії 9.20 Ви зможете отримати нову валюту в випадкових боях на машинах Х рівня: досить потрапити в бій з одними «десятками» і винести з нього більше 400 одиниць чистого досвіду. Ми працюємо над додатковими способами отримання і використання бон, стежте за новинами.

Зверніть увагу, що передбойовому інструкції і Удосконалений обладнання, які можна отримати тільки в обмін на бони, ви можете використовувати і в інших режимах — фактично, як і будь-яку іншу ігрову валюту. Вони підвищать ефективність вашої машини і екіпажу і стануть в нагоді вам в випадкових і рангових боях, кланових війнах і турнірах.

І ще один важливий момент: зараз Удосконалений обладнання можна демонтувати тільки в обмін на бони. З виходом версії 9.20 таке обладнання буде автоматично безкоштовно демонтовано з машин всіх гравців, щоб ви самі могли встановити його на свій розсуд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *