Французькі кривульки: їх різновиди та особливості

Аби не  обмежуватися тільки створенням вишитих картин, умільці починають створювати безліч цікавих і оригінальних вишитих речей. Так і стали з’являтися різні французькі кривульки — невеликі вишиті подушечки, мають різноманітну форму і прикрашені китицями, бісером, мереживом. Найбільш відомі французькі кривульки: біскорню, зігугу, Берлінго, пендібуль. Імовірно, спочатку французькі кривульки використовувалися в якості подушечок-игольниць або ж маячка для ножиць. А сьогодні вони застосовуються і для інших цілей. Чарівні і витончені кривульки можна повісити на новорічну ялинку, як прикраси. Також їх можна використовувати в якості брелоків для ключів, мобільного телефону, підвіски на сумку або автомобільне дзеркало, елемент декору. Крім цього, оригінальна і красива французька кривулька може стати відмінним сувеніром в подарунок.

Біскорню — одна з найвідоміших і популярних різновидів крівулек. З французької мови «біскорню» перекладається, як смішний, незграбний, безглуздий. Для створення такої дрібниці потрібно взяти два однакових вишитих шматка тканини квадратної форми з краями, оформленими швом бекстіч (назад голку). Далі дві половинки майбутньої кривульки зшиваються між собою за нитку шва бекстіч. Щоб подушечка біскорню вийшла красивою, потрібно з особливою увагою підійти до її складанні. Слід докласти куточок одного вишитого квадрата до середини другого квадрата, і зшивати таким чином обидва квадрата між собою по колу. У невеликий отвір, яке потім також зашивається, кладуть наповнювач подушечки. Тепер залишилося тільки оформити отриману Кривулька-біскорню. Якщо вам потрібен набор для вышивки заходьте і обирайте те що потрібно саме вам на нашому сайті ovechka.com.ua.

ЗігугуЗігугу — ще один вид французьких крівулек, який виглядає, як квадратний конвертик. Малюнок для такої подушечки повинен мати симетричність з чотирьох сторін. Виконується зігугу з одного вишитого квадрата. Його сторони по черзі зшиваються між собою так, щоб в результаті вийшов конвертик. В процесі зшивання сторін даної подушечки потрібно не забути наповнити її синтепоном, ватою або іншим наповнювачем.

БерлінгоБерлінго — французька кривулька, створювана з одного шматка тканини прямокутної форми. У перекладі з французької «Берлінго» — це чотиригранний пакет для молока або леденцовая карамель, тому не дивно, що готовий виріб має форму піраміди. Найбільш часто цей різновид кривульки використовують в якості підвіски або брелока.

Пендібуль — ще одна, не менш відома, французька Кривулька є пендібуль. Створюється це з одного шматочка тканини квадратної форми, який зшивається, як трикутна подушечка. Всередину вироби слід покласти наповнювач. Далі куточки пендібуля відгинають наверх і оформляють їх за допомогою шнурочков, стрічок та іншого. Створення таких французьких крівулек — дуже захоплюючий процес. Витративши на нього трохи часу, можна отримати оригінальну і симпатичну дрібничку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *