Акумулятори для спеціальних завдань!

0
459

Exide Marine & Multifit — це гамма акумуляторів, призначених для спеціальних завдань, наприклад, для всіх катерів і транспортних засобів для відпочинку.

Основною особливістю виробів гами Marine & Multifit, пропонованих вже кілька років, є більш широкі можливості в області накопичення енергії. Вибираючи відповідну модель, власники акумуляторів можуть забезпечити тривалий електроживлення на катерах, в кемперах, кемпінгах, а також всіх спеціальних транспортних засобів. Якщо ви шукаєте де придбати аккумулятор на хендай акцент заходьте на сайт http://tab-ua.com.

Пропозиція Exide Marine & Multifit складається з трьох видів продуктів:

• Start (відповідає за пуск двигуна),

• Dual (відповідає за пуск двигуна і харчування обладнання),

• Equipment (відповідає за харчування обладнання).

У кожній лінійці створені 2 рівня виробів, призначені як для простих, класичних задач, так і найбільш сучасних і складних застосувань.

Exide Start

Лінійка Exide Start була розроблена для того, щоб забезпечувати струм великої потужності, необхідний для пуску двигунів катери, як невеликих підвісних моторів, так і великих кормових двигунів. У цій лінійці пропонується два рішення:

• START-AGM — повністю не обслуговуються акумулятори, виготовлені за технологією AGM, з системою газовідведення VRLA,

• START — виготовлені за класичною свинцево-кислотної технології.

Exide Dual

Лінійка Exide Dual розроблена в якості джерела енергії на катерах з необхідністю подвійного живлення, а також в багато оснащених транспортних засобах для відпочинку. Ця лінійка підходить для класичних човнів, кемперов і причепів з функцією пуску і необхідність живлення додаткового обладнання. У цій лінійці пропонуються наступні акумулятори:

• Акумулятори серії DUAL-AGM — повністю не обслуговуються акумулятори з системою газовідведення VRLA,

• Акумулятори DUAL — виготовлені за класичною свинцево-кислотної технології.

Exide Equipment

Акумулятори з лінійки Exide Equipment призначені для постачання енергією бортового обладнання катерів і транспортних засобів для відпочинку. Вони включають два рівня виробів:

• Акумулятори Equipment-Gel — повністю не обслуговуються з системою газовідведення VRLA,

• Класичні свинцево-кислотні акумулятори Equipment.

Акумулятори цієї лінійки є найкращим вибором для забезпечення потреб в електроенергії як всієї бортової електроніки, так і аварійного живлення.

Всі акумулятори Exide Marine & Multifit виготовлені за технологією AGM або GEL, мають сертифікат DNV (відоме в світі класифікаційне товариство для морської галузі), що полегшує отримання для нових катерів сертифікат відповідності європейським морським правилам.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяПошук роботи
Следующая статьяКомпания «Man.go»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here