Акумулятори для спеціальних завдань!

Exide Marine & Multifit — це гамма акумуляторів, призначених для спеціальних завдань, наприклад, для всіх катерів і транспортних засобів для відпочинку.

Основною особливістю виробів гами Marine & Multifit, пропонованих вже кілька років, є більш широкі можливості в області накопичення енергії. Вибираючи відповідну модель, власники акумуляторів можуть забезпечити тривалий електроживлення на катерах, в кемперах, кемпінгах, а також всіх спеціальних транспортних засобів. Якщо ви шукаєте де придбати аккумулятор на хендай акцент заходьте на сайт http://tab-ua.com.

Пропозиція Exide Marine & Multifit складається з трьох видів продуктів:

• Start (відповідає за пуск двигуна),

• Dual (відповідає за пуск двигуна і харчування обладнання),

• Equipment (відповідає за харчування обладнання).

У кожній лінійці створені 2 рівня виробів, призначені як для простих, класичних задач, так і найбільш сучасних і складних застосувань.

Exide Start

Лінійка Exide Start була розроблена для того, щоб забезпечувати струм великої потужності, необхідний для пуску двигунів катери, як невеликих підвісних моторів, так і великих кормових двигунів. У цій лінійці пропонується два рішення:

• START-AGM — повністю не обслуговуються акумулятори, виготовлені за технологією AGM, з системою газовідведення VRLA,

• START — виготовлені за класичною свинцево-кислотної технології.

Exide Dual

Лінійка Exide Dual розроблена в якості джерела енергії на катерах з необхідністю подвійного живлення, а також в багато оснащених транспортних засобах для відпочинку. Ця лінійка підходить для класичних човнів, кемперов і причепів з функцією пуску і необхідність живлення додаткового обладнання. У цій лінійці пропонуються наступні акумулятори:

• Акумулятори серії DUAL-AGM — повністю не обслуговуються акумулятори з системою газовідведення VRLA,

• Акумулятори DUAL — виготовлені за класичною свинцево-кислотної технології.

Exide Equipment

Акумулятори з лінійки Exide Equipment призначені для постачання енергією бортового обладнання катерів і транспортних засобів для відпочинку. Вони включають два рівня виробів:

• Акумулятори Equipment-Gel — повністю не обслуговуються з системою газовідведення VRLA,

• Класичні свинцево-кислотні акумулятори Equipment.

Акумулятори цієї лінійки є найкращим вибором для забезпечення потреб в електроенергії як всієї бортової електроніки, так і аварійного живлення.

Всі акумулятори Exide Marine & Multifit виготовлені за технологією AGM або GEL, мають сертифікат DNV (відоме в світі класифікаційне товариство для морської галузі), що полегшує отримання для нових катерів сертифікат відповідності європейським морським правилам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *