Модульні кухні

Свята святих будь-якого будинку для господині — це кухня. Тут вершиться таїнство приготування їжі, часто тут же родина снідає, обідає і вечеряє. Всі матеріали в кухні повинні бути максимально якісними, так як від цього безпосередньо залежить якість їжі і здоров’я домочадців. Стандартні кухні і кухні посекційно — ми пропонуємо придбати гарнітури на будь-який смак. Знайти обидва типи кухонь можна в магазині M-mart, а сьогодні ми постараємося розібратися, в чому ж особливість модульних кухонь.

ЩО ТАКЕ МОДУЛЬНІ КУХНІ?

Жителі пострадянських країн звикли до стандартних кухонь, які випускалися в обмеженому асортименті. Практично в кожній хрущовці або сталінці можна зайти на кухню і побачити типовий гарнітур без вишукувань. Але в сучасному світі дедалі популярнішими стають інші варіанти кухонь — модульні або секційні кухні можна купить тут на нашому сайті http://m-mart.com.ua. Головна їхня відмінність від стандартних варіантів полягає в універсальності. Модульні гарнітури клієнти можуть складати самостійно, комбінуючи різні елементи.

кухні посекційно найкраще купувати на заключній стадії ремонту. Незаперечною перевагою таких кухонь поряд з універсальністю є швидкий монтаж. Так як створення проекту відбувається до установки шаф і поверхонь, сам монтаж не займає багато часу.

Кухні сподобаються творчим господаркам, адже при їх плануванні можна самостійно вибрати кожну шафку і його майбутнє місце. Також можна продумати точне місце розташування побутової техніки, включаючи і вбудовану.

ЯК ВИБРАТИ МОДУЛЬНІ КУХНІ?

При виборі гарнітура слід звертати увагу на наступні моменти:

якість виробів
Основний пункт, адже від якості матеріалів залежить довговічність і надійність кухні. Важливо особисто перевірити стан фурнітури, адже багатьох деталей можна просто не побачити на фото або відео.

Дизайн
Ви можете самостійно продумати колірну гамму і стиль майбутньої кухні, але важливо, щоб дизайн поєднувався з обробкою стін і підлоги. Також варто продумати поєднання кухні і сусідніх приміщень, коридорів.

формат
модульні кухні

Залежить від розмірів місця, де буде стояти гарнітур. Для великих кімнат підійдуть будь-які форми кухні, для вузьких і довгих — прямі, для маленьких кухонь — кутові.

місткість
Нікому не хочеться вміщати начиння в маленьких скриньках, тому до покупки слід перевірити обсяги майбутніх меблів. Корисними будуть висувні ящики, додаткові полиці, сушки і підставки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *