Затемнення в серпні 2017: ворожіння на Таро в сонячне затемнення

21 серпня 2017 — Молодик і Сонячне затемнення. Енергія затемнення діє за тиждень події, з 14 серпня по 28 серпня 2017. У сонячне затемнення 21 серпня — дізнайтеся все про найважливіші події вашого життя. Карти Таро допоможуть глибше зрозуміти свої відносини і почуття, грошові потоки вашої долі, майбутні події. Розклади на картах Таро використовуються для ворожінь на долю, на своє майбутнє, на любов і відносини. Розклади Таро на майбутнє можуть розповісти про те, що вас чекає в найближчому або віддаленому майбутньому, які перспективи щодо реалізації ваших бажань і планів, а також, чого варто побоюватися і заздалегідь підготувати собі інші варіанти вирішення ситуації. Гадати на картах Таро можна і з інших питань, наприклад, на ситуацію або з будь-якого питання. Найбільш поширені гадание на картах таро на любов і гроші. Не пропустіть можливість за допомогою енергії Сонця і сонячного затемнення дізнатися що вас чекає в майбутньому, а також — отримаєте відповіді на найважливіші для вас питання.

У сонячне затемнення можна вирішити всі ті питання, які давно мучили і гнобили. Час підходить для сміливих рішень і вчинків. Можна ризикувати і в результаті отримати виграш. Сонячне затемнення очищає біополе від негативу. Добре провести генеральне прибирання — як всередині себе, так і зовні. Коли ви будете викидати старі речі, уявіть, що з ними підуть ваші турботи і прикрощі, від яких ви хочете позбутися. Сонячні приносять глобальні ситуації і випробування. У період Сонячного затемнення життя людини стає схожа на заплутаний клубок розчарувань і неясностей. Сонячне затемнення — це початок нового етапу життя. У кожної людини в цей час відкривається можливість кардинально змінити долю. Добре починати важливі події — переїзд, нове місце роботи, укладання шлюбу.

Молодик означає зародження нового життя, очищення і новий шлях. Перед самим молодиком і в перші години молодика проводяться магічні обряди для вигнань духів, одворотів від непотрібних людей і т.п., щоб можна було почати життя з нового аркуша.

Існують як спеціалізовані розклади Таро, які допоможуть вам оцінити всю ситуацію близько задуманого вами плану, проекту, бажання. Отримайте відповідь карт Таро в непростий час двох затемнень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *