BARBERSHOP: СТИЛЬ, ДИЗАЙН, ІНТЕР’ЄР

Давно вже нікого не здивуєш поділом приміщення в перукарнях за статевою ознакою на жіночий і чоловічий зал, але в останні кілька років в Європі і в нашій країні все більшої популярності набирає тенденція відкриття чисто чоловічих салонів — Барбершопов. Barbershop культура стрімко набирає обертів і привертає все більшу кількість чоловіків, яким мало просто постригтися, їм необхідно при цьому добре провести час в чисто чоловічій компанії і комфортній обстановці. Тому Барбершоп не повинен виглядати як звичайна перукарня. Це такий собі клуб для чоловіків з унікальною атмосферою. Якщо ви шукаєте барбершоп киев то вам до нас на сайт http://zirulnik.com.

Але всі люди різні, і поняття «комфортна обстановка» для кожної людини має своє поняття. Адже Барбершоп не обмежується поняттям «дорогий салон для справжніх брутальних мужиків». Тому при відкритті Барбершопа важливо правильно визначити свою цільову аудиторію і створювати заклад в певному стилі, який необхідно витримати в інтер’єрі, обладнанні та інших дрібницях. Багато Барбершопи намагаються підкреслити свій унікальний стиль, оформляючи приміщення хто в стилі класичних цірюлен, хто вибирає ретро або навіть якийсь «гаражний» стиль, а хто то навпаки орієнтується на сучасних модних людей.

Безумовно, існує величезна кількість стилів в дизайні інтер’єру, але ми виділили кілька основних, які можна застосувати до Барбершопам.
1. Класичний стиль
Актуальним у всі часи. Що щось подібне до дореволюційної цирульні для заможних джентельменів. Цільова аудиторія — респектабельні чоловіки з бездоганним смаком. Для «класичного» Барбершопа важливе відчуття багатства і розкоші. Основні принципи: спокійна колірна гамма і гармонія, симетрія і якісні матеріали у всіх деталях (від оздоблювальних матеріалів до аксесуарів).

У класичному інтер’єрі ідеально поєднуються пастельні тони з позолотою, але при цьому його небажано перевантажувати великою кількістю різних кольорів і деталей. Також підвищеної уваги вимагає вибір меблів. Меблі не повинна бути просто масивної, вона повинна бути ще і витонченою. Кращі матеріали — цінні породи дерева, завдяки їх здатності підкреслити респектабельність і витонченість інтер’єру вашого Барбершопа. Обладнати Барбершоп в класичному стилі необхідно відповідним кріслом. Доречні будуть деталі з елементами позолоти або обробка гудзиками.

Але при всій своїй класичному дизайні Barbershop крісло повинно бути зручним і функціональним. Що стосується аксесуарів, то вони повинні бути стриманими, але солідними. Щоб домогтися витонченості та строгості свій вибір ви можете зупинити на антикварних речах, картинах, скульптурах, а також дуже добре підійдуть дзеркала в химерних рамах.Актуален в усі часи. Що щось подібне до дореволюційної цирульні для заможних джентельменів. Цільова аудиторія — респектабельні чоловіки з бездоганним смаком. Для «класичного» Барбершопа важливе відчуття багатства і розкоші.

Основні принципи: спокійна колірна гамма і гармонія, симетрія і якісні матеріали у всіх деталях (від оздоблювальних матеріалів до аксесуарів). У класичному інтер’єрі ідеально поєднуються пастельні тони з позолотою, але при цьому його небажано перевантажувати великою кількістю різних кольорів і деталей. Також підвищеної уваги вимагає вибір меблів. Меблі не повинна бути просто масивної, вона повинна бути ще і витонченою. Кращі матеріали — цінні породи дерева, завдяки їх здатності підкреслити респектабельність і витонченість інтер’єру вашого Барбершопа.

Що стосується аксесуарів, то вони повинні бути стриманими, але солідними. Щоб домогтися витонченості та строгості свій вибір ви можете зупинити на антикварних речах, картинах, скульптурах, а також дуже добре підійдуть дзеркала в химерних рамах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *