Чому вам варто спробувати гель-лак!

Гель-лак дуже швидко і впевнено займає перші позиції у всьому світі.

Коли перші модниці приходили в салони, і майстри їм пропонували покрити нігтики таким лаком, який довго носитися, не тріскається і не стирається, то перші тільки ахали, а потім бігли показувати свій чарівний манікюр подружкам і співробітницям на роботі. Так, дуже швидко, все більше і більше дівчат полюбили гель-лак. Широкий вибір гель-лаків можна подивитись на сайті https://nailsmania.ua/.

Однак, зробити такий манікюр вдома, звичайно можливо, але досить дорого, тому що витрати на весь набор для гель лака і лампу (без якої просто неможливо зробити такий манікюр) досить великі. Тому, поки що ця процедура є суто професійної і виконується в салонах, хоча поступово і перебирається в будинку милих модниць.

Переваги та переваги.

Гель-лак дуже швидко сохне — не потрібно чекати і вигадувати різні види сушіння лаку на нігтики, переживати, що хтось подзвонить або терміново потрібно щось дістати з сумочки або з кишені (Милі дами мене зрозуміють!).

Не потрібно робити манікюр один або два рази на тиждень — манікюр з гель-лаком можна спокійно носити до трьох тижнів. Дуже вдало, якщо Ви збираєтеся поїхати на відпочинок або в тривале відрядження, то зовсім не потрібно турбуватися про своїх нігтики, весь цей час вони будуть виглядати як ніби Ви щойно з салону.

Такий манікюр зберігає свій колір і блиск під час всієї шкарпетки.

Гель-лак має гіпоалергенні властивості, що не може не порадувати милих дівчат, схильних до алергії.

Консистенція і склад гель-лаку розроблені спеціально таким чином, що його можна використовувати в будь-яких видах манікюру і поєднувати в різних дизайнах. Тут політ Вашої фантазії воістину може бути безмежний.

Виробники гель-лаків не зупиняються на простих відтінках кольорів. Їх палітра — воістину безмежна. Існують прості відтінки кольорів, з блиском, перламутрові, прозорі і багато-багато інших. Дуже популярна останнім часом серія гель-лаків «Котяче око». Виробники постаралися, і тепер нігтики дівчат нагадують дорогоцінні камені.

Про гель-лаки можна говорити до безкінечності — розповідати про них, пропонувати всілякі дизайни і варіанти його застосування, але як то кажуть «Менше слів — більше діла!»

Дівчата, «нігтики в ручки» і бігом в салон до Вашого майстру — і Ваші пальчики стануть прекрасний!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *