Налобний ліхтар

Налобний ліхтар — найкращий спосіб пролити світло на будь-які Ваші пригоди.

Від дикого мультиспорту і бігу по пересіченій місцевості, до ледачого кемпінгу або риболовлі, хороший налобник буде для Вас найкращим другом.

Ну і ще ідеальним способом не втратити зір про стирчать гілки в темряві.

Давайте розберемося, на що звернути увагу при виборі і як не помилитися, роблячи покупку.

Чому світлодіодний налобный фонарик?

У хорошого налобника є ряд вирішальних переваг перед ручним ліхтарем, переносний лампою або додатком «Ліхтарик» на Вашому смартфоні.

Світло там, де треба:
У випадку з ручними переносними рішеннями велика спокуса їх десь покласти і залишити. У той же час налобник спокійно висить у Вас на голові / касці і дозволяє організувати собі освітлення саме там, де це необхідно тут і зараз.

Вільні руки:
Можливість використовувати обидві руки в процесі приготування їжі, пошуку дров або спроби витягти щось із рюкзака, погодьтеся, безцінна. Але ще безцінні вона стає, якщо у Вас є необхідність гребти, орієнтуватися по карті, тримати кермо велосипеда або кудись лізти. Особливо ця перевага очевидно тим, хто колись робив щось з перерахованого вище, тримаючи звичайний ручний ліхтарик розміром з огірок у себе в роті.

Компактність і вага:
Не у всіх шия завтовшки з дерево і розумні конструктора ліхтариків це розуміють, в зв’язку з цим навіть потужні налобники робляться так, щоб важити як можна менше. Також розмір, хоч як крути, має значення, і все налобні ліхтарики не займуть багато місця в рюкзаку.

Міцність і витривалість:
Всі хороші ліхтарики зроблені так, щоб пережити негаразди на кшталт неакуратне поводження (так-так, ми знаємо, що Ви робите з ліхтариками), погодних нежданчик і навіть короткострокових падінь у воду.

Кращий варіант, коли «Щось пішло НЕ ТАК»
Завжди щось йде не так. Без цього пригода — НЕ пригода. Вибираючи ліхтарик, завжди варто про це думати.

Ні, звичайно, перегравати не варто і якщо ваші завдання обмежуються прогулянкою з лабрадором або ходьбою по табору в кемпінгу, можна обмежитися простацькі варіантом начебто Petzl Tikkina. До сліз лаконічний ліхтарик, між іншим.

Однак, якщо Ваша улюблена собака раптово зірветься з місця, а табір Вам не вийде розбити завидна, ось тут-то і почнеться найцікавіше.

Зробивши свій вибір у бік більш серйозного ліхтаря, Ви вибираєте якийсь «запас міцності», який дозволить вмикати режим на порядок яскравіше, зробивши своє життя в цей момент менш напруженою.

Заплативши ціну Climbing Technology Lumex Pro або аналогічного варіанту, ви отримуєте помітно більше світла, часу роботи і опцій, які виручать Вас в Той Самий Потрібний Момент, допомагаючи висвітлити втрачену стежку або подати аварійний сигнал.

Коли Ваше спорядження підвело, напарник отримав травму, тварина загубилося або будь-яка інша зі ста речей, які могли піти не так — пішли, вашим завданням буде зберігати серце холодним, голову ясною, а руки вільними і готовими до дії. І повірте, нічого так не радує в цей момент, як м’який ясне світло ліхтаря і впевненість в тому, що він не сяде в найближчі півгодини.

Що важливо?

У всіх ліхтариків, є найважливіші технічні параметри: сила світла, час роботи і дальність освітлення.

Так ось, дивлячись в ці цифри, треба різко перетворитися в скептика і зрозуміти три речі: Люмени — порожній звук, час роботи взято зі стелі, а дальність освітлення — єдиний більш-менш об’єктивний показник.

Давайте докладніше.

Люмени? Пф …

Сила світла ліхтариків вимірюється в люмен. В ідеальних умовах, за допомогою страшного апарату, з назвою «фотометричний куля Ульбрехта». І немає, це не має ніякого відношення до Хогвартс, гномам і алхімії, це реальне назва лабораторного приладу.

Так, він міряє силу світла джерела, але ця штука більше підходить для вимірювання потужності звичайних лампочок, а не хитрих ліхтарів.

Справа в оптиці!

Досвід показує, що реальне значення має якість фокусує / розсіює лінзи ліхтарика, а не його сила.

Брендові ліхтарики з хорошою оптикою і силою світла 100-200 люмен будуть набагато краще світити, ніж китайські безіменні прожектори із заявленою силою світла в тисячі люменів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *