Чохли на матрац

Чохол: знімати чи не знімати?
В даний час випускаються матраци зі знімними і незнімними чохлами. Здається, що практичніше придбати матрац зі знімним чохлом на https://mattress.news/product-category/luxurestllc/. Однак все не так просто, як здається.
Матраци виробляються на 2-х типах обладнання — обрамлювальному (сучасному) і на промислових швейних машинках (досить низькотехнологічних).

Обрамлювальне обладнання дозволяє випускати матраци тільки з незнімними чохлами. Воно досить дорого і вимагає високої кваліфікації персоналу. Принцип його роботи такий — чохол шиється вже на готовому «кубику» -заготовки, і фактично чохол пришивається до матраца. Це дозволяє забезпечити максимально щільне прилягання тканини, за рахунок цього чохол не совається і не перекручується, як у випадку зі знімним чохлом.

Швейні машинки дозволяють випускати матраци тільки зі знімними чохлами. Спочатку шиється чохол, а потім в нього професійними рухами «запихається» вміст. Це називається «нарядити» матрац. Природно, технологія не дозволяє забезпечити щільне прилягання чохла і наповнювачів.

Зазвичай для скріплення шарів між собою виробники використовують клей. Незнімний чохол допомагає клею краще і щільніше утримувати шари, не допускаючи надмірних навантажень, перешкоджає «розбовтування» вмісту матраца. В кінцевому підсумку це збільшує термін служби.

Чохол в свою чергу позбавлений цих достоїнств. Крім цього, якщо Вам здається, що такий чохол можна зняти і випрати — то Ви помиляєтеся. По-перше, всі види сучасного жаккарда пранні не підлягають — дають сильну усадку. По-друге, зняти і одягнути чохол одній людині не під силу, і це вимагає досить високого професіоналізму. На те, щоб повторити дії професіоналів, піде як мінімум кілька годин. Загалом, як новий матрац все одно не буде.
За великим рахунком єдиний варіант чищення всіх чохлів — це хімчистка додому. Решта варіантів самостійного чищення матраца як мінімум ризиковані і не дають очікуваного результату.

Як вихід з положення — наматрацник. Він являє собою полотно простьобаного на синтепоні білої бавовни розміром з матрац з чотирма гумками по кутах. Такий наматрацник оберігає чохол від забруднення і стирання об простирадло. Його можна прати звичайним способом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *