Терасна дошка

Натуральну деревину, яка є виключно екологічним матеріалом, застосовують в основному для внутрішньої обробки. В умовах вулиці їй можна лише обшивати стіни. Що стосується оформлення підлогового покриття на терасі, ганку і інших відкритих майданчиках, то тут дерев’яне покриття навряд чи прослужить довго. Виною цьому є слабка стійкість матеріалу до впливів вологи і сонячного світла, а також частим температурних коливань.

В цьому відношенні чудовою альтернативою звичайній деревині є так звана «терасна дошка», «дошка для тераси». Її відрізняють оригінальна фактура, багатство відтінків, висока зносостійкість і простота догляду. Даний матеріал може застосовуватися в умовах вулиці. Він не боїться негативних кліматичних впливів і ультрафіолету.

Дошка для тераси представлена ​​в продажу в декількох різновидах:

1. Натуральне дерево. Для виготовлення матеріалу підбираються особливі щільні породи сибірської модрини і екзотичних дерев, які обробляються особливим способом. Такий натуральної терасної дошці страшні комахи і процес гниття.

2. Термодерево. В даному випадку для додання деревині потрібних властивостей використовують спеціальну технологію обробки за допомогою високих температур. В результаті з досить м’якою сосни, ялини та ясеня виходить міцне і стійке до зносу покриття. Для цього різновиду терасної дошки характерна наявність рівного насиченого відтінку, якому не страшні деформації. Після укладання матеріал практично не потребує догляду.

3. композитная доска. Сировина для виробництва даного матеріалу включає в себе полімери, деревне борошно та спеціальні добавки. При цьому терасна дошка з ДПК зберігає свою екологічну чистоту, а також міцність і довговічність. Вона не боїться вологи і температурних коливань, що робить її найбільш поширеною на сьогоднішній день різновидом даного матеріалу. Частка деревної муки в основі матеріалу складає приблизно половину обсягу, решта структури заповнена полімерами та пігментами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *