Робота моделлю

У нашій країні бажаючих знайти работа моделью серед чоловіків дещо менше, ніж серед дівчат. Однак, не дивлячись на цей факт, бажаючих стати моделлю завжди вистачає, і модельні агентства ніколи не страждали через відсутність претендентів. Але практично будь-якого юнака, який наважився відвідати агентство з метою стати моделлю, чекає неприємний сюрприз. Недостатньо мати гарне обличчя або накачаний торс. У працівників індустрії моди існують свої канони зовнішності моделі. І у чоловіків вони не менш суворі, ніж у жінок.

Параметри моделі чоловіки
Щоб стати тим ідеалом чоловічої краси для модельного агентства, необхідно володіти певними зовнішніми якостями. В першу чергу це стосується зростання і розміру одягу. Зростання повинен бути в межах 180-190 сантиметрів, а вага бути не більше 80 кілограм. Але, варто знати кожному: модель не може бути горою мускулатури. Ні, може звичайно, але таке тіло буде мати попит у вузьких колах модельного бізнесу в якості фітнес-моделі. Це означає, що, по-перше, у моделі дуже невеликий шанс знайти свого вдячного клієнта, а по-друге, оплата на такій роботі може бути в рази скромніше, ніж у більш стандартних моделей. Тому, щоб не втрачати час даремно, оцінюйте свою зовнішність правильно. Розмір одягу, який підходить хлопцеві-моделі це — S-M (тобто 46-48).

Дані вимоги — не просто фантазії дизайнерів. Саме при таких параметрах одяг на молоду людину сидить ідеально, вигідно підкреслюючи гідність одягу. Як і у випадку з жіночою модою, дизайнери не шиють свої наряди під моделей. Все відбувається навпаки. Тобто кутюр’є розробляє свою колекцію на стандартний зростання і розмір моделей. Він може бути впевнений, що його наряди будуть впору всім без винятку моделям, які будуть демонструвати її.

Чи є винятки в зовнішності моделей — хлопців?
Такі жорсткі рамки для чоловіків щодо їх зростання і розміру одягу продиктовані модою, уподобаннями цільової аудиторії індустрії моди. Хоча в будь-якому правилі є винятки: успішна модель більш низького зросту або щільною комплекції. Однак щоб стати таким винятком, потрібно мати щось більше, ніж зростання або вага. «Родзинка», харизма, прекрасна фотогенічність, особливі риси обличчя і ідеальна пропорційність тіла здатні зробити з нестандартною моделі зірку. Але не варто покладатися на удачу — адже чудеса трапляються рідко, а розчарування від нездійсненої мрії дуже гіркі.

Якщо ваші параметри не відповідають повною мірою канонам модельних агентств, але ви не залишаєте мрію стати моделлю, варто все таки спробувати. Адже періодично для зйомок реклами або обкладинки журналу потрібні моделі з певними зовнішніми даними. В такому випадку шукають модель, яка буде відповідати цим вимогам. І нею можете стати саме ви. У світі моди неможливо передбачити розвиток кар’єри моделі, адже багато в чому успіх визначається і наполегливою працею, і волею випадку.

Що потрібно знати юнакові, щоб стати моделлю
Для роботи моделлю потрібно володіти не тільки певними зовнішніми даними, але і мати певний багаж знань. По-перше, це знання іноземної мови, зокрема — англійської. По-друге, це всебічний розвиток, начитаність, освіту, грамотна мова. Також вітається комунікабельність, стриманість поведінки, привітність і дружелюбність, відсутність шкідливих звичок. Хлопець, що вперше потрапив в модельне агентство, повинен вести себе в міру розкуто, розсудливо і максимально професійно. Звертаючись в модельне агентство, не бійтеся отримати відмову — адже це шанс знайти більш вигідну пропозицію і отримати можливість стати відомою високооплачуваною моделлю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *