Xiaomi Sport

Чергова новинка від фірми Xiaomi — бездротові bluetooth навушники Xiaomi Sport. Придбати такі навушники можна в інтернет магазині https://ru-mi.com/naushniki-xiaomi-mi-sport-chernyiy по дуже вигідній ціні!

Упаковка у навушників, як і у будь-якого товару даної фірми, не блищить барвистими квітами і рекламними прийомами, все зроблено в мінімалістичному стилі. На лицьовій частині знаходиться логотип фірми, а так само під прозорою вставкою видно навушники.

На задній стороні вказані технічні характеристики, а так само є наклейка з перевірочним кодом, якщо такий наклейки немає, то найімовірніше ви отримали підробку. Так само хочу відзначити, що коробок добре заклеєний і якщо ви його відкрили то назад закрити не вийде.

У середині коробки, крім навушників, знаходиться інструкція, кабель для зарядки microUSB, а так само 4 пари додаткових амбушюр.

Кнопки управління гучністю і управління треками знаходяться на правому навушнику, так само на ньому розташовується порт зарядки.

Кнопка включення / виключення і мікрофон знаходяться на пульті, так само дана кнопка відповідає за відповідь на виклик, постановку на паузу і відновлення відтворення музики. У навушників є «стяжка» для стягування зайвого дроти, що дуже зручно при занятті спортом, на «стягуванні» нанесено логотип mi.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *