Салюти і феєрверки

0
190
Fireworks explode above Sydney Harbour during celebrations in Sydney, Australia. (Rob Griffith/Associated Press)

Багато людей плутають поняття фейерверки салюты і називають феєрверки «салютом». Але цього не слід робити, адже салют — це урочиста стрілянина холостими зарядами з артилерійського або стрілецької зброї. Також салют — це традиція військових парадів. Наприклад, «салют націй» — це відома традиція, коли військовий корабель зустрічають при прибутті в іноземний порт з мирними намірами. Дуже часто ми можемо спостерігати салют під час офіційних візитів високопоставлених іноземних гостей. Відмітна особливість салюту — одноманітність піротехнічних ефектів, а феєрверки — купують навпаки, щоб ефектів було багато і всі були різними.

Салют або фейерверкФейерверкі і салюти стали невід’ємною частина будь-якого свята будь-то день народження, весілля, ювілей або Новий рік, День міста, День Незалежності. Феєрверки та салюти купують як звичайні громадяни так і представники влади.
Салюти оптом, феєрверки оптом зазвичай купують, ті хто мають свою торговельну точку і хоче розширити асортимент продукції.

З точки зору піротехніків салюти зазвичай поділяють на салюти малі, середні салюти і великі салютні установки. До малих салютам відносяться недорогі салюти на 16-25 пострілів з невеликим калібром і часом роботи. Малі салюти купують в основному ті хто шукає найдешевші салюти за низькими цінами. До середніх салютам відносять феєрверки калібром від 10 до 50 — це найбільш поширені види феєрверків які Ви можете знайти практично в будь-якому магазині піротехніки. Великі салютні установки калібром від 50 і більше відносяться до VIP салютам. Вони вимагають особливо уважного ставлення до установки і експлуатації і дуже рідко продаються через Інтернет. При купівлі великої салютної установки бажано організувати виїзд фахівця піротехніка на місце проведення салюту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛандшафтний дизайн
Следующая статьяXiaomi Sport

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here