Навчання за кордоном

University of Rhode Island (URI) надає стипендію в розмірі 40% від вартості навчання, незважаючи на те що університет знаходиться в самому маленькому штаті країни, він вважається найбільшим університетом штату, який налічує більше 13 000 студентов http://vaeducation.kz/.URI розташовується в 10 км від пляжів Род-Айленда, недалеко від Бостона і Нью-Йорка. Університет займає 108 місце в рейтингу за інженерними спеціальностями.

University of North Texas (UNT) надає стипендію в розмірі 30% від вартості навчання. UNT це державний університет який входить до рейтингу 200 кращих університетів Америки. Університет має кампусом міського типу, розташованим в м Дентоні. UNT вважається великим навчальним закладом, в якому навчається понад 44 тис. Студентів.

ONCAMPUS SUNY надає стипендію в розмірі 20% від вартості навчання. Навчання проходить на кампусі Morrisville College в штаті Нью-Йорк. Не висока вартість навчання і хороші академічні знання допоможуть студентам зробити перший крок на шляху до успіху в американські університети. ONCAMPUS SUNY дає студенту можливість перекладу після 1 курсу в будь-який з університетів Нью-Йоркській системи.
Для того щоб взяти участь в конкурсі, потрібно написати есе на тему «Чому я хочу навчатися в США» і можливо саме ви станете власником цієї стипендії! Терміни здачі есе до 18 липня! Краще есе визначить переможця!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *