Помада Kylie Holiday Edition

Kylie Holiday Edition

Практично кожна жінка і дівчина, знає золоте правило макіяжу — якщо робити яскравий акцент на якійсь частині обличчя за допомогою макіяжу, то тільки на одній. Тобто, варто виділяти більше яскравим макіяжем або тільки очі, або губи, а друге залишати в більш натуральних і природних кольорах, а то очі розбіжаться, а ось в увазі так нічого і не залишиться.

Як правило, дівчата віддають перевагу виділити губи, це можна пояснити тим, що хлопці саме на них звертають увагу. І це правда. У будь-якому випадку набір якісних помад Kylie Holiday Edition який можна придбати на bonbon.co.ua — кращий варіант для хорошого мейк-апу, на чому б ви не вирішили зробити акцент.

Чому ?, — запитаєте ви, і ось наша відповідь для вас!

Набір Kylie Holiday Edition:

Це оригінальний набір з шести матових, рідких помад від відомого бренду!
Це ретельний підхід до визначення цінової категорії, якісних показників, колірних характеристик;
Помада, яка не сушить губи, володіє підвищеною стійкістю, не розтікається, дуже легко наноситься;
Kylie Holiday Edition вміщує в себе шість різних відтінків, три з яких — абсолютно нові, і три — найпопулярніші і затребувані.
За допомогою набору Kylie Holiday Edition можна створити як яскравий, так і щоденний макіяж;
Бежево-рожевий, червоний, приглушено-малиновий, ніжний абрикосовий, світло-рожевий і не виражений колір фуксії дозволять вам бути в тренді день за днем.
Ну і наостанок. У вас скоро свято і ви роздумуєте, що б такого замовити собі в подарунок? Або ви самі хочете порадувати свою близьку подругу або маму? Не варто ламати голову, жінка завжди залишається жінкою, і для неї найголовніше бути красивою незалежно від того де вона і скільки їй років.

Саме тому набір рідких матових помад Kylie Holiday Editionето то що вам потрібно! Адже це — справжній musthave для кожної леді, яка прагне виглядати на всі 100%!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *