Бурманська кішка

Темперамент

Бурми подробное описание дуже доброзичливі, активні кішки, люблять суспільство людей, але не докучливі. Вони розумні, допитливі і енергійні; залишаються грайливими і завзятими до старості, нагадуючи поведінкою кошенят, а не дорослих тварин. Кішки за темпераментом відрізняються від котів: вони більш активні, цікаві і емоційно сильніше прив’язані до своїх господарів. Коти теж прив’язані до сім’ї, але вони набагато спокійніше. Люблять спостерігати за справами господарів, перебуваючи в поле їх видимості. Власники тварин часто відзначають, що Бурма — це яскрава особистість з дуже високим зарозумілістю, але безмірно любить своїх власників.

Ступінь прихильності до сім’ї

Порода орієнтована на людей. Самотність переносить важко. Якщо Ви часто і довго не буваєте вдома, то краще завести кішку іншої породи. Компанія інших тварин може допомогти, але суспільство людей переважно.

Ставлення до незнайомців
Чужих людей не боїться, може ходити в гості до сусідів і навіть виїхати в чужій машині.

Ставлення до дітей
З дітьми Бурма ладнає добре і любить з ними грати, але не можна дозволяти маленьким дітям тискати кішку: Бурма не «дасть здачі», але буде терпіти і страждати.

Відносини з іншими тваринами
Терпимо ставляться до сусідства з іншими кішками і собаками.

Навчання і виховання
Легко навчаються не тільки правилам поведінки в будинку, але і різним командам. Їх можна привчити користуватися унітазом, замість лотка.

Легко навчаються приносити дрібні іграшки, кинуті господарем.

особливості змісту
Бурми — шукачки пригод і можуть втекти, правда недалеко, оскільки обережність бере верх над цікавістю.

е боїться вуличного транспорту, людей на вулиці, тому потрібно бути гранично уважними, якщо поруч з ділянкою заміського будинку проходить дорога.

Бурма любить крутитися під ногами, тому треба бути обережними, коли Ви відкриваєте вікна, закриваєте двері, несете в руках щось важке або гаряче. Вони можуть виявитися в замкненому шафі і в пральній машині. Бурма потрібно приділяти достатньо уваги. Гладити її, годувати і прибирати за нею недостатньо, з нею потрібно кожен день грати, в тому числі в догонялки і хованки!

Бурми люблять дуже рухливі ігри. Якщо Ви, йдучи з дому, залишаєте там парочку кішок, одна з яких Бурма, то Вам краще прибрати предмети, що б’ються, причому прибирати «вище» немає сенсу: вони дуже стрибучий і роблять немислимі акробатичні трюки, коли грають. Виходом буде куточок з поставленим там «деревом».

Дуже теплолюбні і не виносять протягів.

догляд
Догляд за шерстю простий: її треба вичісувати спеціальною гумовою щіткою або рукавичкою раз в тиждень, щоб видалити відмерлі волоски.

здоров’я
Кішки цієї породи відрізняються стабільним здоров’ям.

Часто зустрічається гінгівіт, обумовлений швидким утворенням зубного каменю. Бажані щорічні огляди стоматологом і видалення зубного каменю. Тверда їжа або спеціальні палички, що продаються у ветеринарних аптеках, дозволяють видаляти наліт з зубів, але оглядами у лікаря нехтувати не варто.
Зустрічається підвищений слёзоотделеніе і проблеми з диханням через укороченого носа.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *