Ayrex

0
402

Ayrex не розкидається обіцянками, а просто дає своїм користувачам те, що їм допоможе торгувати безпечно і максимально зручно. Одна з переваг цього брокера бінарних опціонів в тому, що він пропонує практично моментальні висновки. Це те, про що мріють багато трейдерів, і з Ayrex мрія стає реальністю, так як майже всі висновки обробляються автоматично в будь-який день, в будь-який час.

Мінімальна сума угоди становить $ 5, максимум можна розраховувати на прибуток в 85%. Трейдерам пропонується вибір з кількох видів опціонів: короткострокові, вище / нижче, один дотик. Ви здивуєтеся, але даний брокер пропонує угоди з експірації від 30 секунд.

В принципі, короткострокові угоди і вище / нижче це одне і те ж. Вам потрібно буде просто спрогнозувати, де буде знаходитися ринок щодо ціни на момент відкриття угоди. Єдина різниця між ними в експірації. А ось опціони один дотик це трохи інше. Завдання трейдера — визначити чи торкнеться ринок встановленої брокером позначки чи ні. Врахуйте, що різниця між поточною і погодженою сторонами ціною зазвичай суттєва. Однак ризик часто компенсується підвищеним відсотком прибутку.
Доступ до демо рахунку може отримати будь-хто. Не обов’язково навіть реєструватися на сайті. Просто переходите по посиланню і починаєте торгувати. Вам буде доступний повний набір інструментів, активів і рахунок на 1,000 кредитів.

Брокер ayrex дуже пишається своєю платформою, вказуючи на численні її гідності. Дійсно, їх платформа, яку між іншим вони розробляли самостійно, виглядає і працює відмінно. З нею не буде ніяких проблем. Є всі стандартні настройки і інструменти для персоналізації і торгівлі.

Більш того, якщо ви відкриваєте реальний рахунок, то вам надається доступ до новин та безкоштовним торговим сигналами, які виявляються вірними в 60% випадків. Ці можливості ви знайдете під графіком. А всю інформацію по операціях і кнопку покупки опціону ви знайдете з правого боку екрану. Можна також приховати неактивні базові активи, щоб вони вам не заважали. Загалом, це відмінний, добре продуманий термінал.
В наявності стандартний набір базових активів: валюти, індекси, сировина, акції. При цьому на сайті брокера ви можете знайти повний розклад торгівлі по всіх пропонованих активів, кількість яких перевищує 70. Доступно п’ять мов, включаючи англійську, німецьку та китайську.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here