Ayrex

Ayrex не розкидається обіцянками, а просто дає своїм користувачам те, що їм допоможе торгувати безпечно і максимально зручно. Одна з переваг цього брокера бінарних опціонів в тому, що він пропонує практично моментальні висновки. Це те, про що мріють багато трейдерів, і з Ayrex мрія стає реальністю, так як майже всі висновки обробляються автоматично в будь-який день, в будь-який час.

Мінімальна сума угоди становить $ 5, максимум можна розраховувати на прибуток в 85%. Трейдерам пропонується вибір з кількох видів опціонів: короткострокові, вище / нижче, один дотик. Ви здивуєтеся, але даний брокер пропонує угоди з експірації від 30 секунд.

В принципі, короткострокові угоди і вище / нижче це одне і те ж. Вам потрібно буде просто спрогнозувати, де буде знаходитися ринок щодо ціни на момент відкриття угоди. Єдина різниця між ними в експірації. А ось опціони один дотик це трохи інше. Завдання трейдера — визначити чи торкнеться ринок встановленої брокером позначки чи ні. Врахуйте, що різниця між поточною і погодженою сторонами ціною зазвичай суттєва. Однак ризик часто компенсується підвищеним відсотком прибутку.
Доступ до демо рахунку може отримати будь-хто. Не обов’язково навіть реєструватися на сайті. Просто переходите по посиланню і починаєте торгувати. Вам буде доступний повний набір інструментів, активів і рахунок на 1,000 кредитів.

Брокер ayrex дуже пишається своєю платформою, вказуючи на численні її гідності. Дійсно, їх платформа, яку між іншим вони розробляли самостійно, виглядає і працює відмінно. З нею не буде ніяких проблем. Є всі стандартні настройки і інструменти для персоналізації і торгівлі.

Більш того, якщо ви відкриваєте реальний рахунок, то вам надається доступ до новин та безкоштовним торговим сигналами, які виявляються вірними в 60% випадків. Ці можливості ви знайдете під графіком. А всю інформацію по операціях і кнопку покупки опціону ви знайдете з правого боку екрану. Можна також приховати неактивні базові активи, щоб вони вам не заважали. Загалом, це відмінний, добре продуманий термінал.
В наявності стандартний набір базових активів: валюти, індекси, сировина, акції. При цьому на сайті брокера ви можете знайти повний розклад торгівлі по всіх пропонованих активів, кількість яких перевищує 70. Доступно п’ять мов, включаючи англійську, німецьку та китайську.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *