Продати автомобіль

Продати автомобіль www.avtocare.com.ua, особливо автомобіль після ДТП — складне і не завжди приємна справа, оскільки на вторинному ринку пропозиції продати автомобіль у багато разів перевищують попит. А якщо Ви хочете ще це зробити з кращого вигодою для себе і у Вас немає певного досвіду в таких угодах, то можна витратити море вільного часу. Ідуть місяці і Вам доводиться чекати на покупця або ж продати швидше, але за безцінь. Але все-таки є вихід з цієї непростої ситуації. Звернувшись в нашу компанію Ви зможете отримати наближену до ринкової ціни за авто суму грошей, причому дуже швидко через популярну послугу терміновий автовикуп в Києві.

Основні переваги роботи з нами:

Автомобіль застрахований від шахрайства, угода документується абсолютно легально і законно. Наша компанія вирішить необхідні питання оформлення машини у всіх необхідних службах. Всього за кілька годин ми зможемо все оформити і здійснити автовикуп Київ дорого Вашого авто, а Ви відразу отримаєте всю потрібну суму.
Ми адекватно підходимо до питання оцінки кожної машини і пропонуємо тільки найвигідніші умови — до 96% від ціни на ринку. Наша компанія готова до придбання не тільки справних авто, а й авто після ДТП, після поломки і з абсолютно будь-якими пошкодженнями. Також в разі, коли немає документів на машину або авто не розтаможенное, ми викуповуємо його також на максимально вигідних умовах для клієнта.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *