Інтернет-магазин «ZaMisto»

Інтернет-магазин «ZaMisto» http://zamisto.com.ua є швидко розвиваються онлайн-магазинів товарів для полювання, літньої і зимової риболовлі, туризму, дайвінгу, а також будь-якого з видів активного відпочинку. У нас навіть найвибагливіший покупець зможе підібрати собі спецодяг, взуття, човен, намет та інше спорядження за ціною і смаку.

У нашому асортименті є вже понад 2000 найменувань товарів від відомих зарубіжних та вітчизняних виробників, які протягом тривалого часу доводили своїми якісними виробами серйозне ставлення до своєї справи. Таким же принципам у своїй роботі дотримується і інтернет-магазин «ZaMisto».

Магазин «ZaMisto» має прямі поставки продукції від таких відомих фірм, як «KingCamp» (Китай), «Nova Tour» (Москва), «Stek» (Єкатеринбург), ТОВ «Псков-Полімер» (Псков) і інших, що дозволяє нашим покупцям мати найвигідніші на просторах України ціни, а також дуже багатий асортимент. Крім цього ми тісно співпрацюємо і з іншими відомими зарубіжними і вітчизняними компаніями, такими як «Кемпінг», «Рибалка сервіс», «Flagman», «Срібний струмок» та «Normark».

Кожен клієнт нашого інтернет-магазину матиме індивідуальний підхід і, при необхідності, отримає компетентну консультацію від наших менеджерів-продавців. Під Ваш конкретний запит буде підібраний оптимальний товар, який найкраще підійде як за ціною, так і функціональності. Співпрацюючи з нами Ви завжди можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісний товар, а також необхідні поради по його експлуатації.

Магазин «ZaMisto» постійно знаходиться на стадії самовдосконалення, переймаючи досвід наших успішних зарубіжних колег. В результаті клієнти з кожним нашим новим співпрацею з задоволенням будуть повертатися до нас знову і знову, отримуючи від нас приємні бонуси.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *